بیانیه سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران

سپاه ثارالله کرمان در بیانیه ای روز جمهوری اسلامی را روز تثبیت انقلاب اسلامی ذکر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران همچون برگی زرین و درخشان در تقویم پرافتخار کشورمان می‌درخشد.

این روز یادآور حماسه پرشکوه زنان و مردان بصیری است که با پایان دادن به حکومت مستبد ستم شاهی و رأی حداکثری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برابر توطئه‌ها و دشمنی‌های مستکبران و بدخواهان انقلاب شکوهمند و نوپای اسلامی ایستادند و باعث حرکت قطار انقلاب در مسیر پرافتخار استقلال و آزادی شدند.

مشارکت حداکثری مردم و رای قاطع به جمهوری اسلامی نشانگر خواست ملت ایران اسلامی در استکبارستیزی، آزادی‌خواهی و استقلال طلبی بود.

انقلاب شکوهمند اسلامی، با حرکت انقلابی و آگاهانه آحاد ملت عزیز در روز ۱۲ فروردین سال ۵۸ تثبیت شد و مسیر اعتلا و افتخار را در پیش گرفت و با پشت سر گذاشتن رویداد‌های بزرگی همچون جنگ تحمیلی هشت ساله، تحریم‌های ظالمانه و انواع توطئه‌های سیاسی، فرهنگی و تهدید‌های نظامی، قله‌های سرافرازی و شکوه را فتح کرده است.

سپاه ثارالله استان کرمان، دیار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی با تأسی به آن شهید عزیز و همه شهدای گرانقدر برای عمل به منویات، ولی فقیه زمان، در سال جدید که به نام سال «مهار تورم و رشد تولید» نامگذاری شده است، همچون گذشته، ضمن صیانت از کیان ایران اسلامی به حرکت جهادی خود در نیل به آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای والامقام در مسیر پیشرفت‌های نظامی و دفاعی و ارتقای امنیت و اعتلای موقعیت کشورمان که ضامن توسعه و پیشرفت ملی است، ادامه خواهد داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.