استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد؛

اشاعه پیام استقلال طلبی جمهوری اسلامی در سراسر دنیا

قناعت در پیام خود به مناسبت روز جمهوری اسلامی گفت: شاهد هستیم که پیام استقلال طلبی جمهوری اسلامی در دنیا اشاعه پیدا کرده است.

متن پیام قناعت استاندار خراسان جنوبی به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی به شرح زیر است:

به نام خالق عزت دهنده

"روز جمهوری اسلامی جزو مهمترین و پربرکت‌ترین و تعیین کننده‌ترین روز‌های تاریخ ماست". مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

دوازدهم فروردین در تاریخ سراسر شکوه کشور عزیزمان، برگ زرینی از افتخارآفرینی‌های ملتی است که به دنبال عینیت بخشیدن به حکم شریف خداوندگار در قرآن کریم "إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ"، در انقلابی عظیم به دنبال استقلال خود از یوغ استثمارگران جهانخوار و آزادی از قید و بندِ مستبدان و خودکامگان بودند.

ملت شریف ایران از هر قوم و نژاد و جنسیت و دین و مذهب، در اتحادی ناگسستنی و در پیوندی جاودانه، با تکیه بر شریعتی بی مثال و به پشتوانه اصل مردم سالاری دینی، نهال پرثمری را در اسلامی‌ترین سرزمین دنیا کاشتند که طی این ۴۵ سال گذشته در برابر همه تندباد‌ها ایستاد و در مقابل همه بدخواهی‌ها چنان قد برافراشت تا این روز‌ها شاهد و ناظر اشاعه پیام استقلال طلبی و آزادی خواهی جمهوری اسلامی در جای جای کره خاکی باشیم.


بیشتر بخوانید


یوم الله دوازدهم فروردین، همان روزی است که با ابطال افسون ساحران و خناسان، به جهانیان ثابت کرد در عصر حاضر و در هنگامه جولان و قدرت نمایی ایسم ها، این تنها نظریه جمهوری اسلامی است که به پویایی و همه گیری دین مبین اسلام کمک کرده و آن را از گزند آفات و بلیات محفوظ نگاه داشته است.

اینجانب ضمن تبریک این روز فرخنده که به همت مردم، بر اصل جمهوری اسلامی، نه یک کلمه زیاد و نه یک کلمه کم مهر تأیید زده شد، عزت و سربلندی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم همیشه همراه نظام در خراسان جنوبی را از درگاه ایزد منان خواستارم و امید آن دارم که با عنایت حضرت پروردگار، ضمن تحقق سیاست‌های دولت سیزدهم در زمینه تمکین به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالی که عنوان مهار تورم، افزایش تولید را بر خود گرفته، شاهد رونق هر چه بیشتر در اقتصاد کشور، گشایش در سفره‌های مردم و کوتاه شدن دست دشمنان از دامن نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم، و به راستی که "إِن یَنصُرکُمُ اللَّهُ فَلا غالِبَ لَکُم/ اگر خداوند شما را یاری کند، هیچ کس بر شما پیروز نخواهد شد" (آل عمران، آیه ۱۶۰)

جواد قناعت

استاندار خراسان جنوبی

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.