پیام استاندار آذربایجان‌شرقی به مناسبت ۱۲ فروردین

استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی پیام صادر کرد.

استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ابراز امیدواری کرد با همت و مجاهدت خادمان مردم در دولت سیزدهم و همیاری، همکاری و همفکری آحاد جامعه بویژه نخبگان و اندیشمندان و فعالان عرصه‌های مختلف سالی پر از موفقیت‌ها و دستاورد‌های بزرگ را برای کشور عزیزمان شاهد باشیم.

متن پیام آقای عابدین خرّم به این شرح است:

دوازدهم فروردین در تاریخ پرفراز و نشیب ایران اسلامی به‌عنوان نماد اراده ملتی بزرگ بر حق تعیین سرنوشت خود و سرآغاز حرکتی نوین در عرصه سیاسی جهان است.

مردم آگاه و با بصیرت ایران در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ و تنها چند ماه پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، با رای "آری" خود به نظام جمهوری اسلامی الگویی جدید، کارآمد و برخودار از ظرفیت‌های امیدآفرین را به جامعه بشری عرضه کردند که به برکت وحدت و هوشیاری مردم و انسجام ملی و هدایت خردمندانه رهبر معظم انقلاب به سرمشق رهایی‌ بخش ملت‌های ستمدیده از قیود نظام‌های استکباری و استبدادی تبدیل شده است.

امروز پس از گذشت ۴۴ سال از تثبیت جمهوری اسلامی ایران این نظام الهی بدون ذره‌ای عقب‌نشینی از اصول و آرمان‌های خود و پرشتاب‌تر از همیشه به سوی فتح قله‌های پیشرفت و تعالی در حرکت است.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن این روز بزرگ به مردم متدین و انقلابی استان آذربایجان شرقی و آرزوی بهروزی و سرافرازی این مردم عزیز اطمینان دارم که با همت و مجاهدت خادمان مردم در دولت سیزدهم و همیاری، همکاری و همفکری آحاد جامعه بویژه نخبگان و اندیشمندان و فعالان عرصه‌های مختلف سالی پر از موفقیت‌ها و دستاورد‌های بزرگ را برای کشور عزیزمان شاهد خواهیم بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.