محدودیت‌های ترافیکی روز طبیعت در قم

رئیس پلیس راه استان قم محدودیت‌های ترافیکی پیش بینی شده در روز سیزدهم فروردین را در استان اعلام کرد.

سرهنگ مختار پناهی با اشاره به محدودیت های ترافیکی روز طبیعت گفت: تردد  وسایل نقلیه باری، چون کامیون، کامیونت و تریلی در تمامی محور‌های مواصلاتی استان به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان قم در مورد مسیر پردیسان به ورجان در شهرستان کهک نیز گفت: پیش بینی کرده ایم در صورتی که ترافیک در این محور سنگین شود از ساعت هفت صبح تا ۱۲ مسیر پردیسان به ورجان یکطرفه شود.

او ادامه داد: در صورت لزوم و اگر ترافیک برگشت به سمت قم نیز سنگین شود از ساعت ۱۳ تا ۲۴ مسیر ورجان به پردیسان یکطرفه خواهد شد و مسیر جایگزین محور کهک به معدن ونارچ خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان قم اظهار کرد: با توجه به این که در موج برگشت مسافران به شهر‌های خود قرار داریم ترافیک اکنون در اکثر محور‌های استان قم سنگین گزارش شده است.

او به مردم توصیه کرد بازگشت خود را به ساعت‌های پایانی روز سیزدهم فروردین موکول نکنند تا در جاده‌ها شاهد ترافیک سنگینی نباشیم.

پناهی با اشاره به این که برای امروز ۱۲ فروردین تاکنون حادثه ترافیکی شدیدی در محور‌های مواصلاتی قم گزارش نشده است، گفت: رانندگان رعایت فاصله طولی را در نظر داشته باشند و با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار