جزئیات جدید از نزاع باغ شاهزاده ماهان کرمان/ ۲ تن از متهمین حادثه بازداشت شدند

در پی درگیری به‌وجود آمده در باغ شازده و بالا گرفتن درگیری بین ۲ گروه و فوت یک خانوم، دو نفر از عوامل دخیل در این حادثه با دستور مقام قضایی مورد بازجویی و بازداشت قرار گرفتند.

در پی انتشاری خبری مبنی بر نزاع جمعی در باغ شاهزاده ماهان کرمان که متاسفانه منجر به فوت یک خانم شد و در ساعت ۱۵:۳۰ سوم اردیبهشت، مرکز فرماندهی انتظامی بخش ماهان وقوع یک فقره نزاع و درگیری را به مرجع انتظامی گزارش می‌دهد. 

ماموران واحد گشت مرجع انتظامی بلافاصله در محل حاضر شده و در گزارش خود عنوان می‌کنند با حضور در محل و پس از متفرق نمودن جمعیت حاضر مشاهده شد ماموران اورژانس در حال معاینه و احیای یک خانم مسن هستند. پیگیری‌های عوامل نیروی انتظامی در صحنه حادثه نشان می‌دهد نزاع اولیه در ورودی باغ شازده اتفاق افتاده و دو گروه با هم به نزاع می‌پردازند. 

نزاع اولیه بین دو گروه در ورودی باغ شازده پایان می‌یابد و یک گروه از طرفین دعوا به سمت پارکینگ می‌روند که اعضای گروه دیگر نیز به سمت پارکینگ آمده و شروع به درگیری با آن‌ها می‌نماید. 

در حین اتفاقات مورد اشاره یک دستگاه خودرو پژو پارس در داخل پارکینگ با انجام حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز قصد زیر گرفتن تعدادی از افراد و کودکان حاضر در پارکینگ را داشته است. 

درهمین حال اتوبوسی که از مبدا زاهدان به سمت کرمان آمده بوده زنان و کودکانی که مورد هجوم خودرو پژو پارس قرار گرفته بودند را سوار می‌نماید. 

در جریان درگیری بوجود آمده در پارکینگ باغ شازده و با عنایت به صورتجلسه تنظیمی در دادگاه ماهان و مصاحبه صورت گرفته با اشخاص حاضر در کلانتری که خود را دختر و یکی از بستگان خانم فوت شده معرفی کرده‌اند عنوان شده در پی درگیری بوجود آمده در باغ شازده و بالا گرفتن درگیری بین دو گروه برخورد فیزیکی بوجود آمده و مطابق ادعای صورت گرفته از سوی دختر و بستگان فرد فوت شده خانم متوفیه به زمین می‌افتد که متاسفانه عملیات احیای نامبرده از سمت اورژانس نیز تاثیری نداشته است. 


بیشتر بخوانید:۲ مصدوم و یک فوتی در حادثه نزاع شخصی مسافران در ماهان


بر اساس گزارش واصله، ۲ تن از عوامل دخیل در این حادثه با دستور مقام قضایی مورد بازجویی و بازداشت قرار گرفتند. 

گفتنی است، پیشتر نیز رئیس حوزه قضایی ماهان در خصوص این اتفاق توضیحاتی ارائه کرده بود.

وی با تاکید بر این مطلب که تحقیقات تکمیلی درباره علت و جزئیات این حادثه بلافاصله از سوی بازپرس ویژه موضوع در دست اقدام قرار گرفته است، گفت: این موضوع با ورود ماموران فراجا خاتمه یافته و تحقیقات تکمیلی در حال حاضر با حضور تعدادی از شاهدین و همراهان متوفیه در دست انجام است.

وی تاکید کرد: دستگاه قضایی ضمن بررسی ابعاد مختلف این موضوع، با هرگونه جرم احتمالی با جدیت برخورد خواهد کرد.

منبع میزان

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۶ ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۲
بخاطربدحجابی دخترای اون خانومه بوده
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۱۵:۵۱ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
خوبه سوریه روجلوچشمامون ببینیم،اگه ملت ایران آگاه نشن ازدسیسه ها،وای به حال هممون
Iran (Islamic Republic of)
میثم
۰۸:۲۲ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
چجوریه که ماموران واحد گشت مرجع انتظامی (بلافاصله) در محل حاضر شدن و دیدن ماموران اورژانس در حال معاینه و احیای یک خانم مسن هستند؟ اورژانس بلافاصله اومده یا پلیس؟ قضاوت با خودتون.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۲۱ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
yjc به مسئولین بگید با جدیت بیشتری به مساله بیحجابها رسیدگی کنند. توی خیابان داشتم میرفتم ناگهان چشمم خورد به یک خانم و آقا.خانم بیحجاب و شلوار تنگ پوشیده بود.جلوشو به نمایش گذاشته بود.من که خانم هستم از دیدن این صحنه از ناراحتی و خجالت نمیدونستم چه کنم.بهش محترمانه گفتم که بلوز بلندتر بپوش.یکهو هردو مثل وحشی بهم پرخاش کردن.در عجم این آقا که مثلا شوهرش بود چرا اینقدر بیغیرت بود.مثلا داشت از خانمش در برابر من حمایت میکرد!!!!! وقتی هزاران نامحرم دارن در خیابان از زنش لذت میبرن چطوریه که حامی زنش نمیشه تا خودشو بپوشونه!!! لابد میگه بذار زنم سرش به نمایش خودش گرم باشه تا اونم بتونه به زنان بیحجاب دیگه چشم چرانی کنه.فکر میکنن با وحشی گری میتونن ایران را تبدیل به آمریکا کنن.
Iran (Islamic Republic of)
بانو
۲۲:۰۳ ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲
یاد بگیر سرت توی کار خودت باشه..به من و تو چه که دیگری چی میپوشه؟! اونو توی قبر شما نمیزارن که..
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۰۷:۱۳ ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲
مردم دارن ازگرونی گرسنگی ازبین میرن اونوقت شما میگیدجلوبی حجابی رابگیرید مردم ر سیرکنید هرکاری ازشون بخواید واستون انجام میدن هیچ جای دنیا مردم ایران راپیدا نمی کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۹ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
مرگ بر بیحجاب وحشی.مرگ بر بیحجاب هرزه.مرگ مردان بی غیرت.خاک بر سر بیحجابهای عقده ای کنن که فکر کردن ایران براشون هالیوود میشه.بی شرم ها اگر جلوشونو نگیریم چند روز دیگه لخت مادرزاد میان توی خیابان.خاک بر سر اون تربیتتون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۲ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
این اقدامات احساسی و ندانمکاریها در چنین شرایطی مایه تاسف
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۲۶ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
بیچاره ...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۱۳ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
لباس شخصی‌ها رو دستگیر کنید اونها منو یاد دوستی خاله خرسه میندازن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۱۲ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
از مقامات قضایی میخواهیم زودتر به این مسئله رسیدگی کنند که دوباره آشوب واعتراض واعتشاش ودر نهایت همین یک ذره مدل مولکولی اینترنت قطع میشود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۷ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲
خودخواه.نوک دماغ بین.فقط فکر دنیای خودتی.فقط فکر اینترنت خودتی .قربون علی لندی و حسین فهمیده برم که اینهمه ایثار و از خودگذشتگی داشتن
آخرین اخبار