زوج کُهنسال در کوشک اصفهان بدست فرزندشان به قتل رسیدند

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی اصفهان از دستگیری فردی که پدر و مادر کُهنسال خود را در شهر کوشک از توابع خمینی‌شهر به قتل رسانده بود، خبر داد.

سرهنگ حسین تُرکیان، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان  گفت: ساعت ۱۹ شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف اجساد یک زن ۶۵ ساله و شوهر ۷۳ ساله‌اش از داخل یک حلقه چاه آب در خانه‌ای واقع در یکی از محله‌های شهر کوشک از توابع خمینی شهر، بلافاصله تیمی مُتشکل از کارآگاهان بررسی صحنه جُرم پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی این شهرستان در محل حضور یافتند.

وی اظهار داشت: پس از خارج کردن اجساد این زن و شوهر از عمق ۱۰ متری چاه آب، بررسی‌های تخصصی و علمی کارگاهان پلیس در باره این واقعه آغاز شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی اصفهان افزود: با تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد پسر چهارم این زن و شوهر که جوانی ۴۱ ساله و دارای مشکلات روانی است، حدود چهار ساعت قبل به منزل والدین خود آمده و با ضربات چکش، آنها را به قتل رسانده و پس از انداختن اجسادشان به درون چاه آب، از خانه متواری شده است.

وی خاطرنشان کرد: با اطلاعات بدست آمده و مشخص شدن عامل جنایت، عملیات ردیابی برای شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار ویژه کارآگاهان قرار گرفت و تنها چهار ساعت پس از وقوع قتل، فرد یاد شده در یکی از محله‌های خمینی شهر دستگیر و به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل شد.

سرهنگ تُرکیان افزود: متهم دلیل اقدام به قتل پدر و مادرش را بی‌توجهی آنها به خود و تبعیض‌های روا شده بین او و سایر فرزندان خانواده اعلام کرد و گفت: وی مرتب از سوی آنها در بیمارستان اعصاب و روان بستری می‌شده است و روز گذشته در حال خشم و عصبانیت از بیمارستان گریخته تا نقشه انتقام گرفتن از پدرو مادرش را عملی کند.

این مقام انتظامی گفت: با اعترافات صریح متهم، در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و وی برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

خمینی شهر در ۱۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.