معاون اجرایی رییس جمهور:

دولت سیزدهم پروژه‌های نیمه تمام چند سال گذشته را تکمیل کرد

منصوری گفت: دولت سیزدهم با تامین اعتبار لازم اغلب پروژه‌های عمرانی که بیش از ۳۰ سال راکد و نیمه تمام مانده بود را تکمیل کرد و به بهره برداری رساند.

محسن منصوری معاون اجرایی رییس جمهور شامگاه روز دوشنبه در گفت و گوی پایان سفر یک روزه خود به ارومیه با خبرنگاران اظهار کرد: عزم دولت به تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی مناسب بود و یک نهضت را در این ارتباط تشکیل داده است.

وی با بیان اینکه حدود یکسال از سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی گذشته است، افزود: بیش از پنج هزار میلیارد تومان در جریان این سفر به پروژه‌های عمرانی این استان اختصاص یافته که در تسریع و تکمیل طرح‌های مختلف اثر مستقیم داشته است.

معاون اجرایی رییس جمهور اضافه کرد: تاکیدات شخص جمهور بر اولویت تکمیل انبوهی از طرح‌های نیمه تمام بوده و تمام تلاش دولت در کنار طرح‌های ضروری جدید، پروژه‌های نیمه تمام را برای استفاده مردم به بهره برداری برساند.

منصوری ضمن قدردانی از استاندار آذربایجان غربی و مسوولان این استان ادامه داد: با همت مقام عالی استان و پیگیری مدیران مصوبات سفر رییس جمهور پیگیری و تا تخصیص اعتبارات و سرانجام امور رصد خواهد شد.

وی همچنین از اختصاص اعتبارهای دیگری هم به تمکیل طرح های درمانی و راهداری به استان خبر داد و تاکید کرد: منابع مالی خوبی در جریان این روز مصوب شده که برای ادامه روند تکمیل پروژه‌های خدماتی پرداخت خواهد شد.

«محسن منصوری» معاون اجرایی رییس جمهور روز دوشنبه از طریق فرودگاه شهید باکری ارومیه وارد استان آذربایجان غربی شد و مورد استقبال استاندار و جمعی از مسوولان اجرایی استان قرار گرفت او سپس با حضور در مزار شهدای باغ رضوان ارومیه با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل با آرمان‌های شهیدان تجدید پیمان کرد.

بازدید از بیمارستان ارومیه، شرکت در جلسه پیگیری مصوبات عمرانی و اقتصادی، دیدار با فعالان فرهنگی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه، بازدید از بیمارستان اشنویه، بازدید از پروژه‌های حوزه آب و خاک در سد سلیوه، بازدید از بیمارستان نقده، بازدید از پروژه تقاطع محمدیار، بازدید از جاده مهاباد - ارومیه و بیمارستان مهاباد، بازدید از کمربندی و بیمارستان میاندوآب و پروژه‌های جاده میاندوآب - شاهین دژ از برنامه‌های سفر یک روزه معاون اجرایی رییس‌ جمهور به آذربایجان غربی است.

آذربایجان‌غربی از نظر جمعیت در ردیف ۱۰ استان پرجمعیت کشور است طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت استان، سه‌ میلیون و ۲۶۵ هزار و ۲۱۹ نفر اعلام شد و اکنون دارای ۲۰ شهرستان است و ارومیه، خوی و بوکان در رده‌های اول تا سوم از نظر جمعیت قرار دارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.