کارشناس بازار سرمایه گفت: امروز سرانه خرید افراد حقیقی امروز ۲۸ میلیون تومان و سرانه فروش افراد حقیقی نیز ۳۰ میلیون تومان ثبت شده است.

آقای محمد غفوری گفت: امروز شاخص کل بورس با کاهش بیش از ۲۳ هزار واحد و درصد تغییرات ۱ درصدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۹۸ هزار و ۱۰ واحدی ایستاد شاخص کل هم وزن نیز با کاهش بیش از ۴ هزار واحدی و درصد تغییرات ۰.۵۴ درصدی در پله ۷۶۰ هزار و ۹۷۴ واحدی ایستاد.

این کارشناس بازار سرمایه می‌گوید: در رابطه با حجم معاملات امروز بازار سرمایه ۲۰ میلیارد برگه سهام دست به دست شده و ارزش معاملات حدود ۱۳ هزار و ۶۵۴ میلیارد تومانی رقم خورده است و در نهایت ۸۴۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار سرمایه خارج شده است.

به گفته این کارشناس بازار سرمایه، سرانه خرید افراد حقیقی امروز ۲۸ میلیون تومان و سرانه فروش افراد حقیقی نیز ۳۰ میلیون تومان ثبت شده است در کل امروز بازار منفی را شاهد بودیم به طوری که ۶۲ درصد بازار در بازه منفی و تنها ۳۸ درصد بازار در بازه مثبت بودند.

غفوری مطرح کرد: امروز در ابتدا بازاری مثبت را شاهد بودیم رفته رفته عرضه‌ها شدت گرفت و بازار شرایط منفی را تجربه کرد.

او می‌گوید: صنعت سیمان و قند و شکر امروز شاهد بیشترین میزان ورود نقدینگی بودند که این ورود نقدینگی برای سیمان بر اساس گزارشات خوب این صنعت بوده است بیشترین خروج پول را هم امروز صندوق‌های با درآمد ثابت داشتند. نکته دیگر این‌که امروز بازار شاهد عرضه اولیه بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار