ضرب الاجل برای انتقال مرکز شماره گذاری به شهرک صنفی کاوه در مهاباد

فرماندار ویژه مهاباد گفت: مقدمات لازم برای انتقال مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک انجام گرفته که نهایتا طی ۲ هفته آینده نسبت به انتقال شماره گذاری اقدام خواهد شد.

حسن عباسی فرماندار ویژه مهاباد در جلسه شورای ترافیک گفت: فعال سازی و انتقال صنوف آلاینده و مزاحم به شهرک صنفی کاوه در راستای کاهش بار ترافیکی شهرستان در دستور کار جدی قرار دارد و تا حصول نهایی به صورت روزانه پیگیر خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم از وضعیت ترافیکی گلایه‌مند هستند، افزود: نصب دوربین‌های هوشمند، ساماندهی دستفروشان و مسافرکشان شخصی و نمایشگاه‌های خودرو در کنار فراهم کردن زیرساخت‌های لازم از جمله اقدامات در نظر گرفته شده برای کاهش بار ترافیکی است.

بابک رستم پور شهردار مهاباد در این جلسه ضمن انتقاد از ناهماهنگی در اجرای مصوبات شورای ترافیک گفت: اجرای موفق طرح‌های ترافیکی نیازمند همکاری و هماهنگی بین اعضا و همچنین مدیریت شرایط طرح تا حصول نتیجه نهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات ترافیکی نباید تنها به ایجاد سرعت گیر منتهی شود، افزود: اصلاح هندسی و اقدامات میدانی بعد از اجرای طرح‌های ترافیکی ضروری بوده تا جایگاه مصوبات شورای ترافیک و اعتماد به نفس لازم برای اجرای آنان حفظ شود.

رستم پور با اشاره به موانع احداث پارکینگ خودرو‌های سنگین، اضافه کرد: به واگذاری زمین از طرف راه و شهرسازی برای احداث پارکینگ خودرو‌های سنگین و همچنین استقبال رانندگان و حل این مشکل خوشبین نیستم.

وی همچنین از تخصیص اعتبارات مناسب به پروژه‌های ترافیکی در سال جاری خبر داد و گفت: هوشمندسازی سه تقاطع شهری، احداث چند دهنه پل، اجرای کمربندی در نقاط مختلف شهری و اصلاح خیابان‌های شهری از اقدامات پیش بینی شده برای سال جاری است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.