فراخوان زودتر از موعد متقاضیان خرید محصولات سایپا

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: زمان واریز وجه و ثبت نام منتخبین خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که سفارش در خواست خرید را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده اند، به متقاضیان اعلام شد.

حسین کاظمی طرقی درباره تغییر خودرو‌ها با تحویل ۱۴۰۳ در مرحله اول فروش یکپارچه خودرو، گفت: با توجه به افزایش کیفی و کمی محصولات گروه سایپا در راستای شعار سال مهار تورم و رشد تولید، این مجموعه توانست در طرح تغییر خودرو‌ها با تحویل ۱۴۰۳ در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، شرایطی را فراهم کند تا متقاضیان بتوانند خودرو‌های خود را در سال جاری تحویل بگیرند، از همین رو در طرح یاد شده ۲۶ هزار نفر برای خرید محصولات سایپا درخواست دادند.

او خاطرنشان کرد: زمان واریز وجه و ثبت نام منتخبین خودرو در طرح یکپارچه که سفارش در خواست خرید خودرو را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده اند، به متقاضیان اعلام شده است.

کاظمی تاکید کرد: با برنامه ریزی‌های دقیق و رشد تولید محقق شده در گروه سایپا از ابتدای سال ۱۴۰۲ در راستای تسریع در پاسخ به تقاضای متقاضیانی که در مرحله اول فروش سامانه یکپارچه نسبت به تغییر خودروی ثبت نامی خود از سایر خودروسازان به محصولات گروه خودروسازی سایپا اقدام کرده اند، پس از دریافت اطلاعات متقاضیان حائز شرایط، ثبت نام از سامانه یکپارچه تخصیص خودرو طی سه بخشنامه اطلاع رسانی شد.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: امکان واریز وجه و ثبت نام نهایی برای خرید خودرو‌های شاهین، کوییک. آر اتوماتیک، کوییک اتوماتیک و ساینا. اس اتوماتیک زودتر از موعد فراهم شده است.

او گفت: از طریق بخشنامه عمومی و ارسال پیامک به متقاضیان، ثبت نام نهایی اطلاع رسانی شده و بدیهی است برای سایر متقاضیان بر اساس اولویت انتخابی متقاضی و زمان تحویل محصول انتخاب شده، امکان واریز وجه فراهم خواهد شد و اطلاع رسانی لازم صورت می‌گیرد.

گفتنی است میزان تولیدات گروه خودروسازی سایپا در اردیبهشت ماه سال جاری به ۴۵ هزار و ۲۵۳ دستگاه رسید، این عدد دراردیبهشت ماه سال گذشته حدود ۳۵ هزار و ۷۰ دستگاه خودرو بوده است. بر این اساس تولیدات محصولات سایپا در ماه گذشته و قیاس آن با مدت مشابه سال ۱۴۰۱، حدود ۳۰ درصد افزایش داشته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
پیمان اشراقی
۲۲:۴۷ ۰۴ خرداد ۱۴۰۲
سلام،

مشکوک است،
چون دوست من قدرت تاثیر گذاری ندارد،
پس چرا تاثیر داشته؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۳ ۰۴ خرداد ۱۴۰۲
سایت خرابه من صد میلیون مسدود کردم از دیروز تا الان هرچی میزنم میگه رمز اشتباهههه خدااا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۷ ۰۴ خرداد ۱۴۰۲
فراخوان زودتر می ده که پول رو زود تر بگیره . از تحویل خبری نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۴ ۰۴ خرداد ۱۴۰۲
خدا وکیلی رییس بازار یابی .... به خدا به این بیخودی مزد میدن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲
خیلی بیشتر از اینا باید بهش بدن.خدایی به غیر از این و امثال این کی می تونه لگن بسازه به ده برابر قیمت بفروشه تازه مشتری هاش از قبل صف هم بکشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۱۱ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
کدوم کیفیت آشغالترین خودروخودرویه سایپاست مثل وانت نیسان قراربودازتولید خارج بشه که نشدهیچ ۵۰۰میلیون کردن تازه افتخارفروششم نمیدن.به همین کشکی..........
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۰۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
سایپا دروغ گو
سه ماهه ماشین ما را تحویل نداده
خدا لعنتتون کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۶ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
سرعت و تحویلش خوبه ،مرده شور کیفیتشو ببره
تند تند داره تف میزنه رو هم و تحویل مشتری میده
Iran (Islamic Republic of)
مشتری
۰۵:۴۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
همش چرته با موعد تحویل یکسال خریدزدم الان تقریبا ۴ماه ازیکسال گذشته هنوز ماشین فاکتور نشده همش چیز شره.....
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۹:۳۵ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
شاهین خودروی قشنگیه ،،، خواهشا روی کیفیت هم وقت بذارید ..
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۹ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
تف به شرکتای خودروساز دزد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۶ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
قانون های الکی رو بردارین همه مردم کسی که نیاز داره ثبت نام کنه واقعا من الان یه ماشین رده خارج داغون دارم نمیتونم ثبت نام کنم طرف ماشین لازم نداره امتیاز گواهی نامشو میفروشه قانونتون رو عوض کنید همه بنویسند لطفا اگه میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۹ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
مسؤلان باید تعزیرات را برای اصلاح دقیق قیمت ها فعال نمایند و در مورد قیمت گران ابراز ناراحتی نمایند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۱ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
سلام
قیمت خودرو رو از پارسال تا الان 4 برابر کردید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۹ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
چرته پرت میگن.
من بعد از ۷۰ مرتبه ثبت نام توی هرکدوم از خودروساز ها بالاخره اسفند اسممون دراومد و کوییک با تحویل ۸ ماهه نوشتم و اول اسفند پول دادم، حالا میگن به کسایی که اردیبهشت پول دادن میخوان ماشین بدن و به ما هیچی!!! ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
افسر
۱۴:۱۸ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲
آقای ریئسی کجایییییی وقتی ریئس جمهور شدی قیمت پراید 100 میلیون بود گفتی مردم چطور خودرو به 7 برابر قیمت بگیرن نخاستیم ارزون کنی تو به هرکی میپرستی گرونترش نکن
آخرین اخبار