توسعه و پیشرفت کهگیلویه و بویراحمد با انتخاب مدیران توانمند

امام جمعه یاسوج گفت: توسعه و پیشرفت کهگیلویه و بویراحمد با انتخاب مدیران توانمند و متخصص محقق می‌شود.

آیت الله سید نصیر حسینی در جمع نمازگزاران شهر یاسوج در مصلای نماز جمعه این شهر با بیان اینکه توسعه و پیشرفت استان در گرو انتخاب مدیران متخصص است، گفت: انتخاب مدیران توانمند زمینه توسعه استان را در بخش‌های مختلف سبب خواهد شد.

او  با بیان اینکه انتخاب مدیر متخصص جای آزمون و خطا نیست، افزود: با تغییر پی در پی مدیر کار پیش نخواهد رفت، برخی‌ها وقتی برای تغییر مدیر تصمیمی گرفته می‌شود می‌گویند، چون فلان فرد مدیر نیست استعفاء می‌دهیم، این حرکت قابل پذیرش نیست.

آیت الله حسینی تاکید کرد: باید با چنین افرادی برخورد اداری شود و این افراد توبیخ شوند.

امام جمعه یاسوج ادامه داد: ۴۴ سال از انقلاب گذشته است، پس از ابتدا خوب انتخاب کنیم تا با مشکلات رو به رو نشویم.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در ادامه خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج به مناسبت‌های پیش رو و ورود افتخارآمیز ناگروه ارتش (دنا) به کشور بعد از ۸ ماه اشاره کرد و گفت: حضور ناوگروه۸۶ ارتش ایران اسلامی در آب‌های آزاد، مشت محکمی به دهان آمریکایی‌ها بود.

آیت الله حسینی در ادامه به شهادت چند تن از مرزبانان دلاور ایران اسلامی در مرز سراوان اشاره و اضافه کرد: ملت قدرشناس ما سوگوار جوانان برومندی است که برای حفظ امنیت، آسایش و آرامش هموطنان خود، از جان عزیز و خون پاک خود گذشتند و در تاریخ سراسر حماسه این خاک سربلند و ماندگار شدند.

او به دهه کرامت اشاره کرد و افزود: خداوند به ملت ایران لطف بزرگی کرده است که حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) در مشهد و مقبره حضرت معصومه (س) در قم، همچنین بارگاه حضرت شاه چراغ در شیراز و ایران اسلامی را حرم امن الهی قرار داده است.

امام جمعه شهر یاسوج می‌گوید: دهه کرامت فرصت مغتنمی است که به‌دنبال استفاده از برکت وجود حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) باشیم.

او به احساس مسئولیت در برابر خانواده‌های برخی زندانیان اشاره کرد و ادامه داد: افرادی که به زندان می‌روند دارای مشکلات متعددی هستند پس ما باید در مقابل زندانیان و خانواده‌های آن‌ها احساس مسئولیت کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.