قدردانی نخستین جشنواره جوانه‌های رضوی از ۲۰۰ اثر منتخب

اختتامیه نخستین جشنواره جوانه‌های رضوی به مناسبت ایام دهه کرامت در تالار فرهنگ تهران برگزار و ۲۰۰ اثر منتخب شد.

اختتامیه اولین جشنواره جوانه‌های رضوی با حضور جانه، میر محمدی، ژیان پناه معاونین دفتر خدمت رضوی استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین مجیدی نماینده اداره کل شهر تهران، بیانی رئیس اداره آموزش پرورش منطقه ۱۴، رضایی مدیر کل تعلیم و تربیت استان تهران در تالار فرهنگ تهران برگزار شد.

جشنواره جوانه‌های رضوی به مناسبت اولین سال دهه کرامت که وارد سال تحصیلی شده برای دانش‌آموزان تدارک دیده شده است که افراد با شرکت در این جشنواره آثار فرهنگی خود اعم از فیلم، کلیپ، عکس و... را با محوریت امام رضا (ع)، حضرت معصومه (س) و شاهچراغ برای این جشنواره ارسال کردند.

به گفته مسئولین جشنواره جوانه‌های رضوی هشت هزار نفر شرکت کننده داشته است؛ از این تعداد ۲۰۰ نفر برگزیده شدند که در مراسم اختتامیه رضوی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در ابتدای مراسم ضمن قرائت قرآن‌کریم و پخش سرود ملی، گروه سرود بین‌المللی زینبیتون به اجرای دو سرود با محوریت کرامت پرداختند.

سپس پرچم متبرکه امام رضا (ع) توسط خدام آستان قدس رضوی در این مراسم مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

جشنواره جوانه‌های رضوی از ۲۰۰ اثر منتخب قدردانی کرد

جانه مسئول دبیرخانه آستان قدس تهران در این مراسم گفت: بچه‌های جشنواره بیشتر از سه ماه برای برگزاری این مراسم کار کرده‌اند. استقبال از این جشنواره خوب بود و ۸ هزار اثر و ۶۰ نفر داور داشتیم. جشنواره جوانه‌های رضوی با ۴ تیپ موضوعی و رشته‌های مختلف همراه بود و شرکت کنندگان از رده سنی دوم ابتدایی به بالا در این جشنواره شرکت کردند.

وی ادامه داد: ما امروز شاهد شروع یک کار بزرگ هستم؛ زیرا تمام خانواده‌ها و بچه‌های ما یک ارادت خاصی به امام رضا (ع) دارند.

جشنواره جوانه‌های رضوی از ۲۰۰ اثر منتخب قدردانی کرد

سید جواد بهشتی کارشناس برنامه سمت خدا با حضور در این مراسم گفت: از امام رضا (ع) می‌خواهم جشنواره جوانه‌های رضوی را با خیر نور همراه سازد.

سپس در پایان مراسم اسامی ۲۰۰ نفر از برگزیدگان اعلام شد و هشت نفر به قید قرعه برنده سفر به مشهد مقدس شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار