افزایش اعتبار اشتغال زایی در فارس به ۳ هزار میلیارد تومان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد فارس از افزایش اعتبار اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد فارس به سه هزار میلیارد تومان خبر داد.

سید اسماعیل جوادی در همایش خودکفایی بانوان سرپرست خانوار در شیراز گفت: بیش از ٢٠٠ بانو سرپرست خانوار با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس نسبت به اشتغال‌زایی اقدام کردند.

او گفت: امکان‌سنجی، نیازسنجی و مشاوره شغلی زنان سرپرست خانوار توسط این نهاد در حال انجام بوده و هر کدام از این افراد مشاوره تخصصی شغلی دریافت می‌کنند.

به گفته این مقام مسئول طی سال گذشته هفت هزار و ۵٠٠ شغل توسط بانوان ایجاد شده که در مجموع در سال ١۴٠١ بالغ بر ١٩ هزار شغل توسط مددجویان کمیته امداد فارس ایجاد شده است.

به گفته او اشتغال‌های ایجاد شده توسط بانوان در حوزه‌های کشاورزی، دامداری، قالیبافی، صنایع دستی و خدماتی بوده است.

جوادی تاکید کرد: ٩٠ درصد از اشتغال‌های ایجاد شده توسط زنان سرپرست خانوار موفقیت آمیز بوده است.

او گفت: طی سال گذشته یک هزار و ۵۵٠ میلیارد تومان نیز تسهیلات به مددجویان پرداخت شد که این اعتبارات برای امسال به سه هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۱۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲
سلام مشکل مددجویان کمیته و بهزیستی استان فارس و داراب فارس درمورد وام اشتغالزایی که همه بانک های دولتی و خصوصی ایراد ضامن تعهدحقوقی کسری حقوق سفته معادل دوبرابر وام متقاضی که مددجو وضامن مشترک وام دریافت می کنن یا حواله می فروشند یا منصرف می شوند ماتم می گیرند در کلبه شان ازاستاندارمحترم فارس و دکتر فرزین رییس کل بانک مرکزی استدعا داریم برای تسهیل دریافت تسهیلات مددجو ازدواج فرزند آوری مسکن وام زنان خانه دار عنایت فرمایند تا دست دلال های بین بانکی کوتاهتر شود برای رضای خدا و دفاع از محرومین بی پناه از داراب فارس