رئیس سازمان بسیج مستضعفین خبر داد:

آغاز فعالیت بسیج برای جوانی جمعیت با طرح ازدواج آسان

سردار غلامرضا سلیمانی گفت: طرح مربوط به جوانی جمعیت را با طرح ازدواج آسان از سال گذشته آغاز کردیم و امیدواریم نتایج آن را در سال جاری و سال آینده مشاهده کنیم.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در همایش فرماندهان نیرو‌های مسلح که به مناسبت روز ملی جوانی جمعیت در ستاد فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: طرح مربوط به جوانی جمعیت را با طرح ازدواج آسان از سال گذشته آغاز کردیم و امیدواریم نتایج آن را در سال جاری و سال آینده مشاهده کنیم. البته ما در بسیج کار‌ها را به صورت مردم پایه انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: طرح نفس که مربوط به مبارزه با سقط جنین است را ابتدا در یکی از استان‌ها به صورت آزمایشی آغاز کردیم که پس از کسب نتایج امیدوارکننده اجرای این طرح را هم اکنون در ۱۷ استان انجام می‌دهیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: هماهنگی و هم افزایی با دستگاه‌های کشوری به خوبی صورت می‌گیرد که به عنوان مثال در این رابطه یک تفاهم‌نامه با سازمان نظام روانشناسی و سه تفاهم هم با وزارت بهداشت داشتیم؛ علاوه بر این ۱۱۰ مرکز خانواده هم مجوز فعالیت گرفتند که این عدد به ۵۰۰ مرکز افزایش می‌یابد.

سردار سلیمانی در پایان تصریح کرد: امیدواریم امتداد مردمی طرح‌های بسیج در رابطه با جوانی جمعیت در همه دستگاه‌ها و نیرو‌های مسلح نیز صورت گیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۱ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲
همین بسیج اگه از بریز و بپاش کم کنه کلی از مشکلات حله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۷ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲
نیاز به تفکر دارم
آخرین اخبار