بررسی راهکار‌های تحقق مهار تورم و رشد تولید

نشست تخصصی مهار تورم و رشد تولید با حضور اندیشمندان، تولیدکنندگان و شماری از مسئولان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد.

دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: در این نشست تخصصی در خصوص جایگاه تولیدکنندگان در رشد تولید و مهار تورم، راهکار‌های مردمی کردن اقتصاد، نقش دانشگاهیان در تبیین و تحقق شعار سال و نقش حاکمیت در تسهیل و رفع وانع تولید بحث و تبادل نظر شد.

دهقانی اشکذری با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، دانشگاه‌ها متولی تبیین شعار سال هستند، افزود: در این نشست تخصصی ترکیبی از مدیران بخش دولتی، بخش خصوصی و دانشگاهیان حضور داشتند تا در خصوص رشد تولید و مهار تورم هم افزایی کنند.

کریمی مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد هم در این نشست با اشاره به نقش رسانه ملی در تحقق شعار سال گفت: از تولید کنندگان در بخش‌های مختلف حمایت و مطالبات آن‌ها را در برنامه‌های مختلف صدا، سیما، خبر و فضای مجازی پیگیری می‌کنیم.

کریمی افزود: برنامه امسال صدا و سیمای مرکز یزد، ارائه بسته‌های حمایتی در راستای کمک به بخش صنعت و اقتصاد در راستای رشد تولید است.

دعائی رئیس اندیشکده جهش یزد هم در سخنانی با اشاره به ضرورت همگرایی همه طیف‌ها برای تحقق شعار سال، گفت: هدف ما از برپایی این نشست تخصصی همفکری همه دست اندرکاران، دانشگاهیان، تولیدکنندگان و کنشگران اقتصادی و اجتماعی است تا با کمک مسئولان دولتی، الگوی موفقی از رشد تولید و مهار تورم را به کشور ارائه دهیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.