۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی

استاندار گیلان گفت: دستگاه‌های اجرایی جذب اعتبارات خود را به روز‌های پایان موکول نکنند.

دکتر اسدالله عباسی امروز در نشست بررسی اعتبارات طرح‌های عمرانی گفت: با توجه به اینکه ۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت جذب اعتبارات دستگاه‌های اجرایی است پس دستگاه‌های استان جذب اعتبارات خود را به روز‌های پایانی موکول نکنند، زیرا تاخیر در جذب اعتبارات باعث کندی در تکمیل طرح‌های عمرانی می‌شود.

وی با اشاره به افزایش قابل توجه اعتبارات طرح‌های عمرانی و دستگاه‌های اجرایی در گیلان، افزود: پارسال آمار تخصیص اعتبارات طرح‌های عمرانی گیلان مطلوب بود که بخش قابل توجه آن به صورت نقدی جذب شد.

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم تکمیل همه طرح‌های سفر ریاست جمهوری به این استان، گفت: باید در سریعترین زمان ممکن میزان جذب اعتبارات و پیشرفت طرح‌های مصوب سفر ریاست جمهوری به استان مشخص شود.

دکتر اسدالله عباسی از تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات طرح‌های تامین آب زراعی در گیلان خبر داد و افزود: با توجه به تخصیص کامل اعتبارات در این حوزه ، تا پایان خرداد و یا اوایل تیرماه باید همه طرح‌های مربوط به تامین آب زراعی در گیلان تکمیل شود.

وی با تاکید بر لزوم مشخص شدن آخرین روند برگزاری مناقصه‌های دستگاه‌های اجرایی در گیلان، گفت: تا پایان این هفته باید وضعیت مناقصه‌های دستگاه‌های اجرایی مشخص و به استانداری اعلام شود، زیرا برگزار نشدن به موقع این مناقصه‌ها باعث کندی در پیشرفت طرح‌ها خواهد شد.

استاندار گیلان مولدسازی دارایی‌ها را یک تکلیف قانونی برای همه دستگاه‌های اجرایی دانست و افزود: دستگاه‌های اجرایی استان باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن این تکلیف قانونی را انجام دهند ، البته تاکنون اقدامات خوبی در این خصوص در استان انجام شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.