سارقان زن‌نما در مشهد به دام افتادند

فرمانده انتظامی مشهد گفت: ۲ متهم به سرقت‌های سریالی وسایل خانه در پوشش لباس زنانه توسط پلیس در خیابان پنجتن مشهد شناسایی و دستگیر شدند. 

احمد نگهبان گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت وسایل خانه در محدوده خیابان پنجتن و طبرسی جنوبی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: سارقان با شناسایی خانه های خالی از سکنه با نفوذ به داخل منزل، لوازم با ارزش نظیر ظروف آشپزخانه، ماشین لباسشویی، فرش، بخاری شومینه، جارو برقی، کولر آبی، اجاق گاز، لوسترها، درب و پنجره های آلومینیومی و شیرآلات را سرقت می کردند.

فرمانده انتظامی مشهد ادامه داد: ماموران دایره تجسس کلانتری پنجتن این شهر، سارقان را که با پوشش لباس زنانه در ساعات پایانی شب اقدام به سرقت می کردند با بررسی دوربین های مداربسته شناسایی کردند.

وی بیان داشت: متهمان در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه به عنوان پاتوق موادمخدر، تعدادی از لوازم مسروقه را کشف کردند.

نگهبان گفت: ۲ متهم ۱۸ و ۳۵ ساله در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ۱۲ فقره سرقت وسایل خانه در محدوده خیابان پنجتن مشهد در پوشش لباس زنانه اعتراف کردند.

وی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی از شهروندان خواست از بازگو کردن برنامه سفر خود نزد افراد ناشناس پرهیز و از نگهداری وجوه نقد، طلا و جواهر به مقدار زیاد در خانه خودداری کنند.

فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: همچنین هنگام خروج از خانه تنها به قفل کردن در خروجی اکتفا نکرده، بلکه کلیه درهای داخلی ساختمان اعم از در پشت بام، اتاق ها، آشپزخانه و حیات خلوت را قفل و حتی الامکان درهای ورودی و داخلی خانه خود را به سیستم هشداردهنده مجهز کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار