مدیر رادیو نمایش مطرح کرد؛

فراگیرتر شدن دایره مخاطبان شبکه نمایش خانگی با برنامه «شبکه نقد»

سوهانی گفت: برنامه «شبکه نقد» یاری‌بخش تولیدکنندگان شبکه‌های نمایش خانگی خواهد بود و به فراگیرتر شدن دایره مخاطبانشان کمک می‌کند.

محسن سوهانی مدیرکل هنر‌های نمایشی رادیو و رئیس رادیو نمایش در خصوص برنامه «شبکه نقد» گفت: سیاست سازمان صدا و سیما و شبکه رادیویی نمایش، تعامل اثربخش و تقویت این حوزه است؛ در همین راستا برنامه تخصصی «شبکه نقد» را روی آنتن برده‌ایم.

سوهانی در مورد رویکرد محتوایی این برنامه افزود: در حوزه تولیدات هنری، سینمایی و رسانه‌ای نقد را باید در امتداد و مکمل یک اثر تلقی کرد؛ بنابراین برنامه «شبکه نقد» یاری‌بخش و تقویت‌کننده فعالان و تولیدکنندگان شبکه‌های وب‌محور نمایش خانگی خواهد بود و به فراگیرتر شدن دایره مخاطبان‌شان کمک خواهد کرد.

مدیر رادیو نمایش در مورد نسبت این برنامه با سیاست‌گذاری‌های ساترا گفت: قطعا با ساترا تعامل نزدیک و اهداف راهبردی مشترکی داریم. نه‌تن‌ها این برنامه، بلکه راهبرد تمام سکو‌ها و رسانه‌های وب‌محور بخش خصوصی نیز با ساترا یکسان است و آن چیزی نیست جز دغدغه نکوداشت فرهنگ، هویت و اصالت ایران زمین که هم شامل مذهب و سبک زندگی و همین طور موضوعات ارزشمند دیگر می‌شود. 

وی خاطر نشان کرد: در کشور‌های مختلف نهاد‌ها یا سازمان‌های تنظیم گر در حوزه صوت‌و تصویر فراگیر فعال هستند. به‌عنوان مثال می‌توان به محدودیت‌های اخیر ایجاد شده برای نتفلیکس در کانادا اشاره کرد.

سوهانی در پایان گفت: تیم سردبیری، تهیه و تولید شبکه نقد متشکل از جوانانی متخصص، پژوهشگر و دغدغه‌مند است که با نگاهی عالمانه قدم به این مسیر مهم گذاشته‌اند.

برنامه «شبکه نقد» با محتوای نقد و بررسی سریال‌های شبکه نمایش خانگی هر هفته پنجشنبه‌ها ساعت ۲۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار