گشت ارشاد مسئولین مطالبه مردم است

خان‌محمدی رئیس قرارگاه گشت ارشاد مسئولین، شناخت گلوگاه‌های فساد را یکی از اهداف مهم این قرارگاه عنوان کرد.

سید علی خان‌محمدی رئیس قرارگاه گشت ارشاد مدیران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با توجه به مطالبه‌گری مردم در برخورد با مدیران متخلف و اصلاح برخی رویه‌های اداری، دی‌ماه سال ۱۴۰۱ قرارگاه گشت ارشاد مدیران تاسیس شد.

وی افزود: رویکرد دولت سیزدهم هم در ۲ سال گذشته نسبت به پاسخگو بودن مدیران بسیار جدی بوده است.

خان‌محمدی در مورد ساختار قرارگاه گشت ارشاد مدیران گفت: ۶۳ کمیته تخصصی تا به امروز در ساختار قرارگاه تعریف شده‌اند که مدیران باتجربه سابق، برخی مدیران فعلی و نخبگان از اعضای هر کمیته تخصصی هستند و هر کمیته هم مطالبه مردم را پیگیری می‌کند و هم به دنبال رسیدن به گلوگاه‌های فساد است. 

وی گفت: سوداگری در مسکن، حذف و کم‌اثر شدن دلار بر اقتصاد کشور، بنگاه‌داری بانک‌ها، کمک به حوزه رشد و رونق تولید و مقابله با رشد تورم از مباحثی است که کمیته‌های تخصصی برای آن تشکیل شده است.

رئیس قرارگاه گام، امیدآفرینی در بین مردم را یکی از اهداف مجموعه خود دانست و افزود: وقتی پرچم مطالبه‌گری در دست خودمان باشد و گزارش‌های این مطالبه‌گری به طور مرتب به مردم داده شود، امید برخورد با تخلف و اصلاح امور اداری در مردم بسیار بالا می‌رود. اصل هشتم قانون اساسی هم که یکی از اصول مبنایی گام است و به امر به معروف مدیران اشاره دارد.

خان‌محمدی همچنین در پایان در مورد راه‌های ارتباطی با قرارگاه گشت ارشاد مسئولین افزود: سایت گام در فضای مجازی تعریف شده و با جستجو در اینترنت قابل دسترسی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار