امضای تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی و بنیاد جهادگران کشور

تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی و بنیاد جهادگران کشور به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های مدیریت جهادی به امضای این دو مجموعه رسید.

تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی و بنیاد جهادگران کشور به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های مدیریت جهادی و تجارب این نهاد انقلابی در عرصه‌های مختلف، به امضای حسن فارسی، قائم‌مقام رئیس جهاد دانشگاهی و معاون هماهنگی و امور مجلس و حمید مقدم، رئیس بنیاد جهادگران کشور رسید.

موضوع تفاهم‌نامه استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی و بنیاد جهادگران کل کشور در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، اجرایی، علمی، آموزشی، تحقیقاتی، فناوری، سلامت کارآفرینی و... در راستای تحول دانش‌بنیان و پیشرفت کشور است.

از زمینه‌های این همکاری مشترک می‌توان به اجرای پروژه‌های تحقیقاتی - کاربردی مشترک موردنیاز جامعه تا مرحله تبیین دانش فنی در موضوعات مشترک تدوین و تألیف، اسناد دستورالعمل‌های تخصصی مشترک و تبادل آنها؛ انتقال تجارب علمی و آموزشی طرفین به‌ویژه در زمینه ارتباط با بازار کار ارائه خدمات علمی و کاربردی به بخش خاص اقتصادی به‌ویژه بخش صنعت و نظایر آن ها؛ همکاری در راستای توان‌افزایی جوامع محلی و اشتغال مناطق محروم کشور؛ برگزاری مشترک دوره‌های آموزشی رسمی و کوتاه‌مدت در چارچوب قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان جهاد دانشگاهی؛ تعریف پروژه‌های تحقیقاتی محصول محور و فناورانه؛ تلاش در ایجاد عدالت سلامت و ارتقای سطح بهداشت - درمان در مناطق محروم و ایجاد انگیزه خدمت‌رسانی بهتر در مناطق کمتر برخوردار؛ همکاری مشترک درزمینه تجاری‌سازی دستاوردهای پژوهشی حمایت از ایده‌های فناورانه نوآورانه و تدوین پیوست‌های، اجتماعی فرهنگی و رسانه‌ای برای پروژه‌های، فرهنگی، اقتصادی و عمرانی اشاره کرد.

تفاهم‌نامه فوق در ۸ ماده و برای مدت ۳ سال به امضای طرفین رسید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار