اختصاص اعتباری ویژه‌ برای تجهیز ایست و بازرسی مرصاد

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشورگفت: تقویت کرمان در حوزه مقابله‌ای همواره مورد توجه قرار دارد و در این زمینه برای ایست و بازرسی مرصاد، اعتبار ویژه‌ای دیده شده است.

سردار مسعود زاهدیان در نشست کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور افزود: مجوز می‌دهیم ماهی یک مزایده برای تعیین تکلیف خودرو‌های موجود در پارکینگ مرکزی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به هر تعداد که استان پیشنهاد دهد، برگزار کنید و در حال حاضر تعیین سقف ۲۰۰ خودرویی برای جلوگیری از هرج و مرج و ایجاد نظم در سیستم بوده است.

او با اشاره به این مطلب که حدود یک هزار و ۷۰۰ خودروی توقیفی در استان کرمان باید به فروش برسد، اظهارداشت: به منظور برگزاری هر چه بهتر مزایده‌های فروش خودرو‌های موجود در پارکینگ‌های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آماده هستیم که نیروی کمکی برای استان اعزام می‌کنیم تا کار به زمین نماند.

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با اشاره به این مطلب که اعتباراتی برای تجهیز پارکینگ‌های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به دوربین در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: در استان کرمان ساخت سوله را برای نگهداری خودرو‌های خاص و اموال و دارایی‌های موجود دنبال می‌کنیم و امید می‌رود که طی دو سال آینده به استاندارد‌های لازم در این حوزه دست یابیم.

سردار زاهدیان تاکید کرد: خرید خودروی آتش نشانی برای پارکینگ مرکزی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان انجام شده است و به زودی به کارگیری می‌شود.

او بر لزوم شناسایی اموال قاچاقچیان نیز تاکید کرد و گفت: باید به ابعاد کار در این حوزه توجه ویژه‌ای صورت گیرد و در پرونده‌های خاص می‌توان کمیته‌های ویژه‌ای را تشکیل داد.

معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با مواد مخدر در استان کرمان قدردانی کرد و گفت: تقویت استان کرمان در حوزه مقابله‌ای همواره مورد توجه قرار دارد و در این زمینه برای ایست و بازرسی مرصاد اعتبار ویژه‌ای دیده شده است.

 

 

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار