آینده توخل روی نیمکت بایرن مونیخ مشخص شد

توخل تصمیمی برای استعفا از هدایت بایرن ندارد و با وجود ناراحتی شدید از اخراج الیور کان و حسن صالح حمیدزیچ، برنامه‌ریزی برای فصل بعد را شروع کرده است.

بایرن مونیخ دیروز توانست با پیروزی ۱-۲ در زمین کلن و به لطف توقف خانگی دورتموند برابر ماینتس برای یازدهمین بار قهرمان بوندسلیگا شود. بایرن تا دقیقه ۸۹ برابر میزبان خود ۱-۱ متوقف شده بود، ولی جمال موسیالا گل قهرمانی را زد. دقایقی پس از مسجل شدن قهرمانی بایرن، خبر رسید که الیور کان و حسن صالح حمیدزیچ از پست مدیریت اجرایی و مدیریت ورزشی بایرن اخراج شده‌اند.

کان و حمیدزیچ نقش مهمی در آمدن توماس توخل به بایرن داشتند و برکناری آن‌ها مثل یک شوک برای مربی آلمانی بود. تا جایی که او پس از قهرمانی بایرن هم نتوانست این را پنهان کند و گفت که به جای جشن قهرمانی و فکر کردن به این موفقیت بزرگ، باید سعی کند به نحوی با برکناری کان و حمیدزیچ کنار بیاید. 

شایعاتی از روز گذشته در مورد استعفای توخل وجود داشت، ولی طبق ادعای اسپورت ۱، توخل برنامه‌ای برای رفتن از بایرن ندارد و علی‌رغم ناراحتی شدید، برنامه‌ریزی برای فصل بعد را شروع کرده است.

بایرن پس از اخراج ناگلزمان و آمدن توخل درگیر حواشی فراوانی بود، ولی در هر صورت فصل برایشان با قهرمانی بوندسلیگا به پایان رسید و توخل توانست یک جام برای مونیخی‌ها کسب کند. باید دید اوضاع بایرن با توخل در فصل بعد چگونه خواهد بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار