آغاز ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام دانشجوی متعهد به خدمت آموزش و پرورش به صورت پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان از امروز آغاز می‌شود.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد؛ در نظر دارد براساس آیین نامه «پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد»، از بین برگزیدگان علمی دوره کارشناسی پیوسته برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در دوره روزانه کارشناسی‌ارشد، دانشجوی کارشناسی ارشد متعهد خدمت به آموزش و پرورش پذیرش نماید.

بر اساس اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، سامانه ثبت نام به نشانی https://talent.cfu.ac.ir از امروز یکشنبه هفتم خرداد تا چهار شنبه ۱۷ خرداد ماه در دسترس داوطلبان واجد شرایط می‌باشد.

داوطلبانی که طبق آیین نامه استعداد‌های درخشان واجد شرایط پذیرش در دوره‌ی کارشناسی ارشد بدون آزمون این دانشگاه باشند، می‌توانند از طریق این سامانه ثبت نام اولیه کرده و نسبت به تکمیل پرونده اقدام نمایند.

دانشگاه فرهنگیان تاکید کرده است که به مدارک داوطلبانی که ناقص بارگذاری شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد و به متقاضیان توصیه می‌شود قبل از ثبت نام نسبت به مطالعه شرایط پذیرش و دانشگاه‌های پذیرنده دقت لازم را داشته باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار