معرفی برگزیدگان جشنواره مالک اشتر فرماندهی پشتیبانی منطقه ۲ ارتش + تصاویر

طی مراسمی و با حضور دبیراشراف راهبردی نزاجا برگزیدگان جشنواره مالک اشتر فرماندهی پشتیبانی منطقه ۲ ارتش شیراز معرفی شدند.

امیر حمیدرضا سهرابی فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه دو ارتش در شیراز ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و یاد و نام شهدای والامقام، گفت: یادآوری روز‌های حماسه فتح خرمشهر برای نسل جوان بسیار مهم است چراکه آن‌ها باید بدانند این عزت، قدرت و صلابت جمهوری اسلامی ایران چگونه به دست آمده‌است.

او یادآور شد که همگی ما وظیفه داریم تا راه شهدا، امام راحل و اطاعت از رهبری را ادامه دهیم.

امیر سهرابی در ادامه با تاکید بر اهمیت برگزاری جشنواره مالک اشتر گفت: منویات مقام معظم رهبری در این است که احاطه کامل مدیریتی فرماندهان در نیرو‌های مسلح در امور جاری یگان‌ها یکی از اولویت‌های اصلی در نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران است و الگوسازی و تربیت فرماندهان و مدیران مهم‌ترین رویکرد و دستاورد جشنواره مالک اشتر است.

معرفی برگزیدگان جشنواره مالک اشتر فرماندهی پشتیبانی منطقه ۲ ارتش

سرتیپ دوم دکتر داوود گلکاریان دبیر اشراف راهبردی نیروی زمینی محوری ارتش نیز با تصریح بر اینکه خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق پیدا کردم در جمع همرزمان ولایتمدار خودم حضور پیدا کنم، از آمادگی برای برگزاری جشنواره مالک اشتر سطح سه نیروی زمینی ارتش خبر داد و گفت: خداوند متعال در خلقت خود برای انسان نعمت‌های زیادی آفریده و ارزانی داشته، اما بالاترین نعمت برای بشر و مسلمانان نعمت "ولایت" است.

او گفت: به لطف پروردگار ما در پرتو ولایت هستیم و می‌توانیم سره را از ناسره بشناسیم تشخیص دهیم و باید شکرگزار این نعمت باشیم.

امیرگلکاریان با بیان اینکه ولایت مولفه‌ای است که روح و جامعه را به سعادت بشری رهنمون می‌کند، افزود: ولایت است که در مقایسه با سایر مدیریت‌های جهانی ما که نشات گرفته از فزون طلبی، دنیاپرستی، نفسانیات انسانی، نگاه مادی به دنیا ... و این ولایت است که ما را به سرمقصد مقصود برساند و اگر انسان اهل ولایت نباشد مشخص است جامعه بشری به چه انحطاطی کشیده می‌شود.

دبیر اشراف راهبردی نیروی زمینی ارتش گفت: ما می‌توانیم در پیروی از ولایت اهدافی که برحسب شغلمان داریم و به فراخور پیروی از آن، سعادتمند دنیا و آخرت باشیم در غیر اینصورت دچار خسران خواهیم شد.

او با اشاره به وقایع رویداد‌ها و اخبار‌ها در سطح جهان، ادامه داد: الحمدالله در کشوری زندگی می‌کنیم که از امنیت لازم برخوردار هستیم و این مهم جزء در سایه عنایت و ولایت میسر نمی‌شد.

امیرگلکاریان ضمن خرسندی و شکرگزاری از اینکه توانسته‌ایم این ولایت را درک کنیم، به ۳ اصل راهبردی تبیین و عملیاتی شده برای فرماندهی اشاره کرد و گفت: در فرهنگ نیروی زمینی "ولایت‌محوری، عدالت محوری و شایسته‌سالاری" از اهمیت بالایی برخوردار است لذا تمامی اقدامات در نیروی زمینی و پشتیبانی در راستای ولایت محوری یعنی تحقق فرامین حضرت آقاست.

دبیراشراف راهبردی نزاجا از مشارکت منتخبان در برگزاری دهمین جشنواره مالک فرماندهی اماد و پشتیبانی منطقه ۲شیراز قدردانی کرد و گفت: دلسوزی، ابتکار و خلاقیت، وفاداری، تبعیت از قوانین و مقررات از مهمترین ویژگی برگزیدگان در این جشنواره بوده است و این افتخاری برای مجموعه پشتیبانی منطقه ۲ ارتش شیراز است.

معرفی برگزیدگان جشنواره مالک اشتر فرماندهی پشتیبانی منطقه ۲ ارتش

او گفت: ارزیابی جشنواره مالک اشتر یکی از کار‌هایی است که در اشراف صورت می‌گیرد یعنی بایستی خوب و خوب‌تر، کارآمدتر‌ها را شناسایی کنیم و این یکی از رسالت‌هاست که بر اساس اصل عدالت محوری صورت می‌گیرد.

امیر گلکاریان ضمن قدردانی از فرماندهی آماد و پشتیبانی دو ارتش شیراز گفت: در این مجموعه ارتقای تحرک و مولفه‌های اثرگذار موجب افزایش توان و آمادگی رزمی شده است که در حال حاضر حرفی برای گفتن دارد.

در این مراسم که با قرائت تلاوتی از کلام الله قرآن مجید آغاز شد، سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه حضرت شاهچراغ خوانده شد. همچنین در این مراسم با اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری و اهدای جوایز از فرماندهان و مدیران برتر تقدیر شد. همچنین از حمایت‌های امیر سهرابی به منظور حمایت از خانواده‌های قرآنی توسط نماینده آن‌ها رضا جعفری دانشجوی دکترای دارو سازی دانشگاه شیراز تقدیر به عمل آمد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار