کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس صلاحیت صحرایی را تایید کرد

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گزارشی صلاحیت، و برنامه‌های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را برای حل چالش‌های این وزارتخانه تایید کرد.

در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی، بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دستور کار قرار گرفت و سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گزارش این کمیسیون درباره صلاحیت، مدارک دانشگاهی و برنامه‌های رضا مراد صحرایی را قرائت کرد.

رضا حاجی پور گفت: وزارت آموزش و پرورش یکی از مهمترین وزارتخانه‌های کشور است و مدیریت نظام تعلیم و تربیت با مجموعه که در آن بیش از یک میلیون نیروی انسانی فرهیخته به تعلیم و تربیت فرزندان جامعه مشغول می‌باشد، امری بسیار حساس است.

وی یادآور شد: خوشبختانه با تمهیدات مقام معظم رهبری، لزوم اولویت بخشی به آموزش و پرورش و پرهیز از کوچک انگاری آن بر همگان تکلیف و معین شده است. به طوری که کوچکترین سهل انگاری و بی دقتی در انتخاب مدیریت آن، خسارت جبران ناپذیر برکشور خواهد داشت.

حاجی پور با بیان اینکه مدیریت آموزش و پرورش کشور باید موقعیت بسیار حساس فعلی این وزارتخانه را درک کند، گفت: اینکه این وزارتخانه هماهنگ با سایر بخش‌ها و دستگاه‌های نظام، تحول گرایی و اصلاح بهینه را متناسب با شرایط جدید اجرایی کند، بسیار مهم است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار