برنامه آزادکاران برای حضور در تورنمنت رنکینگ اتحادیه جهانی مشخص شد

پس از رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی، برنامه تیم ملی کشتی آزاد تا رقابت های رنکینگ مجارستان مشخص شد.

با تصمیم کادر فنی اردوی یک هفته‌ای این تیم برای نظارت بر ریکاوری کشتی گیران پس از جام تختی و همچنین انجام برخی از تست‌های آمادگی جسمانی مختص نفرات اصلی تیم و کشتی گیران اعزامی به رقابت‌های رنکینگ مجارستان از روز ۱۱ خردادماه در مازندران، برگزار می‌شود.  

این اردو به گونه‌ای است که کشتی گیران مازندرانی فقط روز‌ها در اختیار کادر فنی هستند و شب‌ها در کنار خانواده و در منزل خود حضور دارند و فقط کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و چند کشتی گیر غیر مازندرانی در مازندران اسکان خواهند یافت.  

پس از این اردو، اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روز‌های ۲۳ خردادماه لغایت ۵ تیرماه در محل کمپ تیم‌های ملی کشتی برگزار می‌شود و پس از چند روز استراحت، کشتی گیران اردوی بعدی خود را از روز ۹ تیرماه آغاز می‌کنند که در پایان این اردو و در دهه سوم تیرماه ۶ کشتی گیر برای برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی راهی کشور مجارستان می‌شوند.  

تیم ملی کشتی آزاد دو رقابت بازی‌های آسیایی چین در اواخرشهریورماه و رقابت‌های جهانی صربستان و گزینشی المپیک در اوایل مهرماه را پیش رو دارد و در ادامه رقابت‌های کسب سهمیه المپیک و حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس که تابستان سال آینده برگزار می‌شود، در دستور کار است.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار