قصه گویی و خاطره گویی محلات پایتخت در جشنواره رسانه‌ای «آرمان»

دبیر اجرایی جشنواره «آرمان» گفت: پس از داوری و انتخاب برگزیدگان به اثر برتر جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی تعلق می‌گیرد و همچنین ۵۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی نیز برای ۵۰ نفر برتر در نظر گرفتیم.

رضا سیفی در نشست خبری جشنواره رسانه آرمان که با حضور اهالی رسانه برگزار شد، گفت: با ذکر نام و یاد شهید امنیت آرمان علی وردی تاکنون چندین جشنواره «آرمان» در بخش‌های قرآنی، مداحی و بازی‌های یارانه‌ای با استقبال پرشور برگزار شد.

وی افزود: به منظور شناسایی نخبگان، تاریخچه و قهرمانان محلات تهران جشنواره رسانه‌ای آرمان در تهران شروع بکار کرد.

وی مطرح کرد: این جشنواره از سوی شهرداری تهران به این موسسه سپرده شده که شرکت کنندگان در ۲ بخش عمومی و تخصصی و با استفاده از عکس، فیلم و دل نوشته در این جشنواره شرکت کنند.

سیفی تصریح کرد: شرکت کنندگان تا ۲۰ تیرماه می‌توانند نسبت به ارسال آثار اقدام کنند و اختتامیه و معرفی آثار برتر در روز ۱۹ مردادماه برگزار می‌شود.

 دبیر اجرایی جشنواره رسانه‌ای «آرمان» اعلام کرد: عمده شرکت کنندگان این جشنواره را به افراد دهه هشتادی اختصاص دادیم چرا که عمده زندگی این افراد با رسانه است.

سیفی با اشاره به شاخص‌های هیات داوری بیان کرد: هیات انتخابی داوران از افراد موسسه همشهری هستند و پس از ارسال آثار برتر به مرحله داوری این افراد امر داوری را برعهده می‌گیرند.

دبیر اجرایی جشنواره رسانه‌ای «آرمان» با اشاره به شاخصه‌های عمومی و تخصصی آثار ارسالی گفت: باید آثار دارای ۴ شاخص‌های اصلی نظیر روح و مولفه‌های تهران، خلاقانه، جذابیت و پویایی و اثرگذاری باشد.

به گفته وی، همچنین نام‌های بسیاری از محلات دارای هویت و تاریخچه خاصی است که شرکت کنندگان در این بخش نیز می‌توانند نسبت به ارسال آثار اقدام کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار