کانون‌های فرهنگی، هنری بازوی مردمی فرهنگ و ارشاد اسلامی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: کانون‌های فرهنگی، هنری بازوی مردمی فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

امیر رجبی ظهر امروز در آئین افتتاحیه طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه تأثیر اقدامات کانون‌های فرهنگی، هنری در عرصه فرهنگی و دینی استان مشهود است، اظهار کرد: فعالیت در کانون‌های مساجد داوطلبانه، عاشقانه و مؤثر فرهنگی است.

او تصریح کرد: تأثیر کانون‌های مساجد در پرورش آینده سازان میهن اسلامی بسیار روشن و مبرهن هست و در سال جاری حمایت‌های ویژه‌ای از سوی ارشاد برای کانون‌های مساجد پیش بینی شده است.

در این آیین مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد استان اردبیل نیز با بیان اینکه فعالان کانون‌های مساجد در خط مقدم جبهه فرهنگی قرار گرفته اند و باید دقت کنیم که وظیفه سنگینی بر عهده بچه‌های مسجد است، افزود: جنگ فرهنگی دشمن امروز پیچیده‌تر از دوران دفاع مقدس است و باید مراقب تهدیدات دشمنان باشیم.

مصطفی آمون یادآور شد: تلاش کرده ایم تا زیرساخت‌های لازم کانون‌ها برای اوقات فراغت را فراهم کنیم تا اعضای کانون‌های مساجد از این خدمات بیشتر بهره‌مند شوند.

او تاکید کرد: ثبت فعالیت‌های کانون‌ها در سامانه بچه‌های مساجد باید بیش از پیش مورد توجه مدیران قرار گیرد تا شاهد بازتاب فعالیت‌های کانون‌ها در فضای مجازی نیز باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.