تصمیمی بر خام‌فروشی دارایی‌های شهرداری نداریم

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، با تاکید بر مولدسازی املاک شهر تهران گفت: هیچ تصمیمی بر خام‌فروشی دارایی‌های شهرداری نداریم.

لطف اله فروزنده در جلسه شورای معاونین مالی و اقتصاد شهری مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌ها و شرکت‌ها اظهار کرد: ما خام فروشی نداریم و نگاهمان در مدیریت شهری جدید این است که اگر قرار است ملکی به کمیسیون ماده ۵ یا ... برود، پیش از فروش و یا واگذاری این فرآیند را در راستای افزایش ارزش افزوده انجام دهیم و بعد از آن ارزش ملک ارزیابی می‌شود.

وی ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) با تاکید بر تحقق درآمد نقد اظهار داشت:کسب درآمد‌های پایدار و کاهش هزینه‌های غیر ضرور، مهم‌ترین اولویت‌های معاونت مالی و اقتصاد شهری است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ادامه، افزایش شفافیت و انضباط مالی را از دیگر اولویت‌های این معاونت عنوان کرد و گفت: شفافیت، انضباط مالی، اطلاع رسانی دقیق و تمرکز بر قانون، کاهش فساد را به دنبال دارد.

فروزنده با اشاره به اتخاذ تمهیدات لازم جهت پرداخت مطالبات و دیون پیمانکاران تصریح کرد: تسویه بدهی پیمانکاران با حفظ تکریم آنان مهم‌ترین اولویت 
معاونت مالی و اقتصاد شهری است و بر همین اساس با برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی ادارات کل مرتبط، پرداخت دیون پیمانکاران با سرعت بیشتری صورت پذیرفت.

وی با تاکید بر تحقق بخشی از منابع غیرنقد شهرداری تهران و ادامه پیگیری برای تحقق هرچه بیشتر این منابع اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ای که برای تحقق منابع غیر نقد داریم، در تلاش هستیم تا بتوانیم بخش غیرنقد را نیز محقق کنیم.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران ضمن اشاره به عملیات بستن حساب‌ها در شهرداری تهران گفت: با همکاری اداره کل برنامه و بودجه و اداره کل مال و اموال، فرآیند بستن حساب‌های مناطق ۲۲گانه، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران در موعد قانونی انجام شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار