از ۲ اسفند تا ۶ خرداد؛

۱۰۹ میلیون و ۱۰۰ هزار یورو ارز در تالار خدماتی تخصیص یافته است

معاون مرکز مبادله ارز و طلای ایران گفت: از اول اسفند ۱۴۰۱ تاکنون میزان معامله ارز پتروشیمی‌ها بیش از ۲ میلیارد و ۸۴۳ میلیون یورو بوده است.

آقای مسعود توکلی معاون مرکز مبادله ارز و طلای ایران گفت: از شروع فعالیت مرکز مبادله ایران در ۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ تا ششم خرداد امسال، ۱۰۹ میلیون و ۱۰۰ هزار یورو ارز در تالار ارز خدماتی تخصیص یافته است.

 به گفته او، از روز نخست فعالیت مرکز مبادله ایران یعنی از اول اسفندماه ۱۴۰۱ تاکنون میزان معامله ارز پتروشیمی‌ها بیش از ۲ میلیارد و ۸۴۳ میلیون یورو و میزان معامله ارز شرکت‌های زیر مجموعه ایمیدرو نیز بیش از ۲ میلیارد و ۷۹۹ میلیون یورو بوده است. همچنین این میزان برای دیگر شرکت‌ها نیز به یک میلیارد و ۳۹۲ میلیون یورو رسیده است. این شرکت ها حواله ارز خود را با نرخ حدود ۳۶، ۳۷ هزار تومان به فروش رساندند.میزان عرضه ارز در فروردین به ۲ میلیارد یورو و میزان معامله هم تقریبا یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون یورو رسید.

 او گفت: در اردیبهشت ماه میزان عرضه به ۳ میلیارد یورو و میزان معامله نیز ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون یورو ثبت شد. در هفته اول خردادماه نیز ۵۵۴ میلیون یورو عرضه داشتیم که از این میزان ۴۱۱ میلیون یورو آن معامله شده است.

 

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار