امیر سهرابی:

سعادت انسان در گرو حرکت در امتداد مسیر نورانی شهداست

فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه شیراز نزاجا با اشاره به اینکه سعادت انسان در گرو حرکت در امتداد مسیر نورانی شهداست، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران الگو و اسوه مقاومت و ایثار هستند و همگی ما بایستی رهرو چراغ هدایت روشن آن‌ها باشیم.

امیرسرتیپ دوم ستاد حمیدرضا سهرابی در آیین تقدیر از برگزیدگان طرح‌های «لبیک یا امام خامنه‌ای» با اشاره به تدوین ۳۲ طرح لبیک و گستردگی دامنه این طرح، گفت: هر کدام از این طرح‌ها جامعه هدف دارند که در سه بخش توان آمادگی رزمی، ارتقای منزلت اجتماعی و معیشتی و تعالی معنوی و بصیرتی تعیین شده است. 

او با بیان اینکه این طرح‌ها مورد تاکید مقام معظم رهبری است و در راستای اجرای منویات حضرت آقا برای جوانان، کارکنان نیروی زمینی و فرزندان کارکنان شاغل نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی است، گفت: توجه به خانواده‌های کارکنان نزاجا مهمترین رویکرد این طرح است که موجب افزایش روحیه، رضایت و آرامش خاطر در کارکنان یگان‌های نیروی زمینی ارتش می‌شود.

فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه شیراز نزاجا در بخش دیگری از سخنان گفت: نکته‌ای که امروز در جامعه ما مطرح است، اینکه دشمنان قسم خورده ملت شریف ایران در تلاش هستند تا وحدت در ایران را بر هم بزنند و در این راستا تمام عزم خود را به‌کار گرفته‌اند، اما به لطف خدای بزرگ و با همراهی شما نظامیان توطئه‌های آن‌ها خنثی و نقش برآب شد.

او گفت: با حضور شما در صحنه، همراهی و هماهنگی غیورمردان ارتش و برنامه‌هایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی در دستور کار دارد؛ سناریو و طرح‌های آنان به کوری چشم تمام دشمنان و کسانی که در حال توطئه خارج از مرز‌ها هستند و فریب خوردگان خارج از جغرافیای منطقه ما، شکست خواهند خورد. 

امیر سهرابی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب به دنبال سناریوی سست کردن و از بین بردن بنیان خانواده‌ها هستند، گفت: با همراهی خانواده‌ها مانع این کار شوم آن‌ها خواهیم شد و جامعه بصیر و مردم آگاه ایران تحت تاثیر تبلیعات منفی و سوء رسانه‌های بیگانه و دشمن قرار نمی‌گیرند و آخرین تیر‌هایی که دشمنان ما در کمان دارند به هدف نخواهد خورد و به سنگ خواهد خورد.

فرمانده آماد و پشتیبانی منطقه شیراز نزاجا گفت: بی‌شک اثرات پررنگ شما نظامیان در راستای خنثی سازی این توطئه‌ها دامن خود طراحان توطئه‌های خبیث و منحوس را خواهد گرفت.

امیر سهرابی در ادامه با اشاره به اینکه سعادت انسان در گرو حرکت در امتداد مسیر نورانی شهداست، گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران الگو و اسوه مقاومت و ایثار هستند و همگی ما بایستی رهرو چراغ هدایت روشن آن‌ها باشیم.

او با بیان اینکه شما افسران نظامی به عنوان سرباز خط مقدم باید فعالیت کنید، گفت: ما در برهه‌ای از زمان درگیر ۸ سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بودیم و در آن زمان دشمن ما مشخص بود، اما امروز وضعیت متفاوت است و دشمن ما خودش را در پشت کوه‌های از مکر و حیله پنهان کرده و متاسفانه بسیاری تحت تاثیر فضای مجازی و تبلیغات شدند و فریب خوردند و به عنوان سرباز دشمن در این عرصه قدم برمی‌دارند.

امیر سهرابی گفت: اگر یک فرد نظامی در هر برهه‌ای و نقطه‌ای از ایران اسلامی موفقیتی را کسب کند بی‌شک مرهون بردباری، همراهی و حمایت‌های همسران و خانواده‌های آنان است و اگر صبوری آن‌ها نبود شاهد تحقق موفقیت‌های آنان نبودیم.

در این مراسم که همزمان با میلاد با سعادت امام رئوف حضرت امام رضا (ع) و با حضور جمعی از فرماندهان و خانواده‌های کارکنان ارتش در باغ عفیف‌آباد شیراز برگزار شد از ۷۵ نفر برگزیده طرح لبیک فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه دو شیراز نزاجا تقدیر شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار