سردار سنایی راد:

امام راحل (ره) به ملّت ما درس آزادگی داد

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: امام راحل (ره) به ملّت ما درس آزادگی داد و آنچه در فتح خرمشهر به خوبی گل کرد، رشادت و غیرت این ملت بود.

نشست تخصصی اراشد عقیدتی سیاسی، دفاتر نمایندگی ولی فقیه و رده‌های سیاسی نیرو‌های مسلح مستقر در استان فارس با حضور سردار سرتیپ دوم سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، امیر سرتیپ دوم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در منطقه فارس و حجت‌الاسلام ایزدی هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی‌های ارتش در منطقه فارس در دانشکده پیاده نظام مرکز آموزش علوم و فنون رزمی نزاجا برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در منطقه فارس در سخنانی با تبریک ایام دهه کرامت گفت: امروز مردم و نیرو‌های مسلح پشتیبان یکدیگر هستند و کار افتخار آمیزی که ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریانوردی دور تا دور کره زمین انجام داد در حقیقت دستاورد بزرگی است که فرزندان ملت بزرگ ایران با خودکفایی و غلبه بر دشمنی‌های فراوان رقم زدند.

در ادامه سردار سرتیپ دوم پاسدار سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در سخنانی با اشاره به فرارسیدن ایام ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) گفت: امام راحل (ره) به ملّت ما درس آزادگی داد و آنچه در فتح خرمشهر به خوبی گل کرد، رشادت و غیرت این ملت بود و ما این را مدیون امام (ره) و فرهنگ شیعی هستیم.

او، مکتب شیعی را مکتبی دانست که باعث شد کشور ما امروز در منطقه و جهان حرف برای گفتن داشته باشد و این کار بزرگی بود که امام خمینی (ره) کرد.

 سردار سنایی راد گفت: وظیفه هادیان سیاسی این است که در جامعه امروز بر اساس واقعیات موجود تولید امید کنند و حقایق اسلام و انقلاب را به خوبی بیان نموده و به معنای واقعی کلمه به جهاد تبیین بپردازند.

گفتنی است که حضور در نشست‌ها، جلسات آگاه‌سازی سیاسی و سخنرانی در جمع کارکنان و خانواده‌های کارکنان نیرو‌های مسلح مستقر در استان فارس از دیگر برنامه‌های سردار سنایی راد در سفر به شیراز؛ سومین حرم اهل بیت (ع) است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.