اشناب:

فرهنگ‌سازی وظیفه ذاتی رسانه است

مدیر شبکه تهران سیما گفت:در کار فرهنگی و فعالیت رسانه‌ای باید از ارائه خشک گزارش عملکرد عبور کرده و از ساختارهای هنرمندانه بهره بگیریم.

در نشست صمیمانه جمعی از مدیران و برنامه‌سازان شبکه پنج سیما با فرماندهان و مسئولان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ (فاتب) بر ضرورت برنامه‌سازی با پشتوانه‌ی پژوهشی، علمی و اطلاعات روز جامعه تاکید شد.

سعید اشناب مدیر شبکه تهران سیما ضمن قدردانی از خدمات و زحمات مجموعه فرماندهی انتظامی کشور و به ویژه تهران بزرگ گفت: فعالیت‌های پژوهشی نیروی انتظامی می‌تواند به افزایش کیفیت تولیدات مرتبط رسانه و به فرهنگ‌سازی موثر منجر شود.  

اشناب افزود: همکاری و تعامل فرماندهی انتظامی و شبکه پنج سیما در زمینه آسیب‌های اجتماعی اجتناب ناپذیر است.

مدیر شبکه پنج سیما گفت: اولویت ما تولید محتوای آموزشی و فرهنگ‌ساز با تکیه بر پژوهش است و در این مسیر دست فرماندهی انتظامی را نیز به گرمی می‌فشاریم.  

وی یادآور شد: در افزایش نرخ بنزین در سال ۹۸ فقدان پیوست رسانه‌ای باعث شد علاوه بر خسارت جانی و مالی، عمده فشار بر گرده نیروی انتظامی وارد شود.  

مدیر شبکه تهران بر اولویت بندی موضوعات برای اقدامات مشترک تاکید کرد و افزود: این دو نهاد با همکاری تنگاتنگ، مستمر و بلند مدت می‌توانند ضمن روشنگری در جامعه با برنامه ریزی دشمن مقابله و مانع از بروز برخی مشکلات شوند.

اشناب گفت: در کار فرهنگی و فعالیت رسانه‌ای باید از ارائه خشک گزارش عملکرد عبور کرده و از ظرفیت‌های رسانه‌ای در ساختار‌های هنرمندانه بهره بگیریم.

مدیر شبکه پنج سیما همچنین به ضرورت افکارسنجی برای آگاهی از انتظارات و تمایلات مردم شریف تهران و به کارگیری آن در تولید برنامه‌های تلویزیونی نیز تاکید کرد.

در ادامه جلسه مدیران، برنامه‌سازان و مسئولین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و موانع تولیدات، ضرورت‌های برنامه‌سازی در حوزه جامعه و شهروندمحور، آموزش شهروندان برای پیشگیری از جرم، بحران، چالش‌های اجتماعی و ... را تشریح کردند.  

این جلسه با حضور سرهنگ علی همه‌خانی، "معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس تهران" مهدی کریمی، "مدیر گروه تهران و شهروندی"، دکتر علی مهرگان، "مدیر گروه خانواده و کودک"، مجید خادمی زاده، "مدیر طرح و برنامه"، مصطفی جعفریحیی، "مدیر روابط عمومی"، سرهنگ شادی، "رئیس اداره مشاوره و مددکاری"، سرهنگ نمک‌شناس، "رئیس اداره اطلاع رسانی"، سرهنگ براتی، "رئیس اداره افکار عمومی"، سرهنگ ناصری، "رئیس اداره برآورد اجتماعی و افکار‌سنجی" و همچنین جمعی از برنامه‌سازان و تهیه‌کنندگان شبکه پنج سیما برگزار شد.

برچسب ها: شبکه پنج ، رسانه ملی ، پلیس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار