۵ مدال دستاورد تیم ملی دوومیدانی در ترکیه

دوومیدانی کاران ایران در مسابقات بین المللی ترکیه با ۴ طلا و یک برنز به کار خود در این رویداد پایان دادند.

در ادامه رقابت‌های دوومیدانی بین المللی ارزروم ترکیه نمایندگان ایران در ۲ ماده ۱۱۰ متر مانع زنان و مردان صاحب مدال‌های طلا و برنز شد. مسابقات ترکیه طی ۲ رو برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها کاروان اعزامی ایران به این رویداد صاحب ۴ مدال طلا و برنز شد.

براین اساس رضا بحرینی قهرمان دو‌های با مانع کشورمان در جریان برگزاری رقابت‌های بین المللی دوومیدانی ارزروم ترکیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۱۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد. وی با ثبت زمان ۱۴.۱۴ ثانیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۱۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

فاطمه محیطی زاده قهرمان دو‌های با مانع و مواد ترکیبی دوومیدانی بانوان کشورمان با شرکت در رقابت‌های بین المللی دو و میدانی شهر ارزروم در کشور ترکیه با ثبت زمان ۱۴.۰۹ ثانیه موفق شد در جایگاه سوم رقابت ماده ۱۰۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و مدال برنز را از آن خود کند.

گفتنی است، فائزه آشور پور دیگر نماینده کشورمان در این رقابت نیز با ثبت زمان ۱۴.۰۹ ثانیه و هزارم‌های بیشتر نسبت به محیطی زاده در جایگاه چهارم ماده ۱۰۰ متر مانع این مسابقات ایستاد.

در اولین روز این رقابت ها، حمیده اسماعیل نژاد قهرمان دو‌های سرعت دوومیدانی بانوان کشورمان با ثبت زمان ۱۱.۴۳ ثانیه ضمن شکستن رکورد ملی موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۰۰ متر این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. شهلا محمودی قهرمان دو‌های با مانع دوومیدانی بانوان کشورمان هم با ثبت زمان ۵۹.۴۹ ثانیه ضمن شکستن رکورد ملی موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۴۰۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

میلاد ناصح جهانی قهرمان دو‌های سرعت دوومیدانی نیز با ثبت زمان ۴۶.۶۵ ثانیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۴۰۰ متر این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار