تغییر ساعت کاری ادارات آذربایجان غربی از ۱۵ خرداد

معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: ساعت کاری ادارات استان از ۱۵ خرداد لغایت ۱۵ شهریور از ساعت ۶ صبح شروع می شود.

جعفر ذوالفقاری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی در خصوص تغییر ساعت کاری ادارات استان به خبرنگاران گفت: پیرو مصوبه هیات محترم وزیران و بخشنامه وزارت کشور؛ کلیه ادارات، دستگاه‌های دولتی، بانک ها، شهرداری‌ها و موسسات عمومی غیردولتی مکلفند موارد ذیل را در دوره گرم سال (۱۵ خرداد لغایت ۱۵ شهریور ۱۴۰۲) اجرا نمایند:

ساعات کاری کلیه دستگاه‌های ذکر شده از تاریخ   ۱۵ خرداد لغایت ۱۵ شهریور از ساعت ۶ صبح لغایت ۱۳ ابلاغ می‌شود.

شهرداری‌های استان و دیگر بخش‌های مربوطه جهت خدمات رسانی حمل و نقل عمومی نسبت به تامین وسائط نقلیه عمومی در ساعات تعیین شده اقدام نماید.

دمای محیط کار حداقل در ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم شده و سیستم‌های سرمایشی یک ساعت قبل از تعطیلی ادارات (ساعت ۱۲ ظهر) خاموش شود.

روشنایی داخل ساختمان در بازه زمانی ۱۴۰۲.۰۳.۱۵ لغایت ۱۴۰۲.۰۶.۱۵ تا حد امکان کاهش و روشنایی محوطه بیرونی در این بازه زمانی به حداقل برسد.

دستگاه‌های اجرایی مکلفند در ساعات اداری نسبت به کاهش مصرف انرژی ۳۰ درصد نسبت به دوره پایه سال ۱۴۰۰ و همچنین ۶۰ درصد مصرف در ساعات غیراداری اقدام نمایند.

با استفاده از مولد‌های اضطراری خود، در ساعات پیک تابستان (ساعت ۱۲ تا ۱۸) بار مصرفی تامین شود و با هماهنگی شرکت توزیع برق استان جهت بازدید، نصب کنتور و تامین سوخت مورد نیاز مولد اقدام شود.

مسئولیت اجرای مفاد این بخشنامه برعهده بالاترین مسئول هر دستگاه می‌باشد.

شرکت توزیع برق آذربایجان غربی ضمن نظارت بر اجرای بخشنامه به صورت دوره ای، نسبت به ارائه گزارش از وضعیت مصرف برق در استان به این معاونت اقدام نماید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.