رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال به حرکت جنجالی کمک داور دربی ۱۰۱ واکنش نشان داد.

 به تازگی کلیپی از حضور حسن ظهیری در زمان برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس در فینال جام حذفی، عکس گرفتن وی از یک کودک در این جشن و خوش و بش این کمک داور با یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی منتشر شده که این کلیپ جنجال‌های زیادی ایجاد کرده است.

خداداد افشاریان، ریاست کمیته داوران در گفتگویی، درمورد این موضوع اظهار داشت: رفتار نامتعارف هیچ داوری را در هیچ موضوعی نمی‌پسندیم حتی برخورد با مربیان، رفتار‌های آن‌ها در خیابان یا هر رفتاری که جنبه تشریفاتی دارد اگر نامتعارف باشد، زیرنظر ما قرار می‌گیرد. به همین دلیل طی ابلاغ رسمی از هیات فوتبال خوزستان می‌خواهیم که از ظهیری توضیحات لازم را درمورد این رفتار شبهه برانگیز اخذ کند.

وی افزود: کمیته داوران تمام رفتار‌ها را رصد می‌کند. ظهیری هم باید در چند روز آینده بیاید و نسبت به این رفتار توضیح بدهد. اگر توضیحاتش قانع‌کننده نبود، برخورد لازم و شایسته را انجام می‌دهیم و امیدوارم بتوانیم آنچه حق مطلب است، ادا کنیم. البته ظهیری به عنوان کمک داور دوم هیچ دخل و تصرفی در روند بازی نداشت و واقعا عالی پرچم زد.

فارس

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۴۷ ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
اگر همانطوریکه مربی استقلال را جریمه کردید...دوبرابر آنرا برای آقای داور درنظر گرفتید آن موقع میگم با قاطعیت.دارید برخورد می کنید....این هم از داوری بنظر شما مربیان لیگ حالا؟ راست میگن یا نه.....قضاوت باشما....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
جمع کنید این ادا و اطوار ها رو
Iran (Islamic Republic of)
جمیل شیبانی
۱۴:۰۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
بابا وقتی که ما استقلالیها می گوییم ۹۹در صد داوران با لنگیها همراه هستند و لنگیهای فدراسیون هم طرفداران لنگ کثیف هستند کسی باورش نمی شود دیگر این عکسها گویای همه چیز است و اما آقای افشاریان شخص جنابعالی هم لنگی هستید
آخرین اخبار