سرهنگ پاسدار حیاتی:

امروز جنگ، جنگ روایت هاست/ روایتگر اول، تاثیر بیشتری روی ذهن‌ها می‌گذارد

فرمانده سپاه کازرون با بیان اینکه دشمنان یک جنگ ترکیبی و شناختی را علیه کشورمان شروع کرده اند، گفت: امروز جنگ، جنگ روایت هاست هرکس روایت اول را بیان کند تاثیر بیشتری روی ذهن‌ها می‌گذارد.

 سرهنگ پاسدار حسین حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون در دیدار اعضا شورای شهر و شهردار شهرستان کازرون با بیان اینکه کارکردن در زمان حال مثل جهاد است، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس امکانات و منابع محدود بود حتی کشور ما سیم خاردار هم نداشت و جنگ تمام عیار بر علیه ما شروع شده بود، ولی در آن زمان رزمندگان اسلام با روحیه بسیجی و جهادی توانستند سربلند بیرون بیایند.

 او اضافه کرد: امروز خواسته‌ها و انتظارات مردم زیاد است و منابع محدود و اگر ما بتوانیم با این منابع محدود با یک برنامه ریزی اساسی کار کرده و انتظارات مردم را برآورده کنیم آن وقت است که تفکر ما بسیجی و روحیه ما جهادی خواهد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کازرون، خدمت به مردم در این زمان را سخت توصیف کرد و گفت: دشمنان یک جنگ ترکیبی و شناختی را علیه کشورمان شروع کردند و الان بیش از ۳۰۰ شبکه فارسی زبان در زمینه‌های تحریف و رواج حرمت شکنی‌ها در اتاق فکر صهیونیستی تولید محتوا می‌کنند در واقع امروز جنگ، جنگ روایت هاست هرکس روایت اول را بیان کند تاثیر بیشتری روی ذهن‌ها می‌گذارد.

سرهنگ پاسدار حیاتی، نقش نیرو‌های متخصص را در امر شهرسازی غیرقابل انکار توصیف و اظهار کرد: علاوه بر اینکه حوزه شهرسازی و عمرانی شهر باید متخصص باشند، باید روانشناس و جامعه شناس خوبی هم باشند.

 او با اشاره به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب بر امید آفرینی تاکید شده است، تصریح کرد: مخاطب بیانیه گام دوم به طور عمده جوانان و نوجوانان هستند و طبق فرموده مقام معظم رهبری اساسی‌ترین و بنیادی‌ترین کار جهاد امید آفرینی است مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بیشترین ارتباط را با مردم دارند و این ۲ مجموعه بیشترین فشار را تحمل می‌کنند، و این می‌طلبد که همه ما با اتحاد و همدلی و تعامل در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان گام برداریم.

رضا نوذری شهردار کازرون نیز ضمن تبریک انتصاب سرهنگ پاسدار حسین حیاتی به سمت جدید فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، گفت: امید داریم حضور سرهنگ حیاتی در شهرستان کازرون برای مردم مایه خیر و برکت باشد و مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در مسیر خدمت به مردم آماده هرگونه همکاری با سپاه و بسیج است.

رضا نوذری شهردار کازرون

او، مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را جزو کوچکی از بسیج عنوان کرد و ادامه داد: در سال‌های گذشته مجموعه سپاه و بسیج همکاری خوبی با شهرداری داشتند و امیدواریم که با حضور جنابعالی این تعامل و همکاری بیش از پیش ادامه داشته باشد. 

نوذری طی سخنانی از زحمات و تلاش‌های سرهنگ توکل فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان تشکر کرد و افزود: پارسال بین شهرداری و ناحیه مقاومت بسیج سپاه در خصوص تغییر کاربری برخی از زمین‌های ناحیه مقاومت بسیج توافقاتی صورت گرفت و امیدواریم با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته شده هر چه سریع‌تر به نتیجه برسد. 

شهردار کازرون بیان کرد: لازم است که همه ادارات شهرستان در کنار هم و با وحدت و انسجام جهت پیشرفت و توسعه شهر با هم تعامل و همکاری داشته باشند.

 محسن تن رئیس شورای اسلامی شهر کازرون نیز، تعامل و همکاری بین سپاه و بسیج با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر را خوب توصیف کرد و گفت: بین مسئولان شهرستان همکاری و اتحاد خوبی وجود دارد و این همکاری و اتحاد جهت تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی لازم و ضروری است.

او، فلسفه وجود سپاه و بسیج را حفظ انقلاب و ارزش‌های آن عنوان و اضافه کرد: نگاه سپاه به عملکرد دستگاه‌ها این است که دستگاه‌ها در مسیر و ریل انقلاب حرکت کنند و ما در مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری تمام تلاشمان را خواهیم کرد که در این مسیر مقدس حرکت کنیم.

برچسب ها: جنگ ، روایت ، بسیج سپاه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.