حضور ۲ هزار زائر اردبیلی در مراسم ارتحال امام (ره)

مدیر کل راهداری استان اردبیل از اعزام ۲ هزار زائر از استان اردبیل برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.

کلیم‌اله وثوقی در بازدید از ترمینال مسافربری اردبیل گفت: شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در قالب ۴۵ دستگاه اتوبوس با ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری از عصر امروز (۱۳ خرداد) به مرقد مطهر امام خمینی(ره) اعزام می‌شوند و فردا پس از اتمام مراسم به سمت استان بازمی‌گردند.

مدیر کل راهداری استان اردبیل با اشاره به اینکه تشکل‌ها، شرکت‌ها، انجمن‌ها و رانندگان استان برای اعزام زائران به مرقد امام مشارکت ویژه ای دارند، می گوید: به منظور ارتقای ایمنی، انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافر استان و مدیران شرکت‌های حمل و نقل مسافر نسبت به نظارت بر عملکرد مدیران فنی و بازدید از ناوگان قبل از اعزام اهتمام جدی دارند.

او همچنین از آمادگی راهدارخانه‌ها و اکیپ‌های راهداری و بهره‌گیری از عوامل راهداری در کنار نیروهای حمل و نقلی به منظور ارائه خدمات حمل و نقلی به زائرین و حضور مداوم و مستمر در سطح جاده های استان خبر داد و گفت: هماهنگی‌های لازم با مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی برای ارائه خدمات به زائرین و مترددین جاده در این ایام انجام شده است.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.