عزل رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) بروجن به دستور وزیر بهداشت

به دنبال برخی نارسایی‌ها در اورژانس، رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) بروجن به دستور وزیر بهداشت عزل شد.

دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان ولی عصر (عج) بروجن با توجه به برخی ناهماهنگی‌ها و نارسایی‌ها در اورژانس این مرکز آموزشی درمانی، دستور عزل رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) را صادر کرد.

وی در این بازدید با تأکید بر لزوم ارزیابی عملکرد مدیران مبتنی بر شاخص‌های تدوین شده و تداوم بازدید‌های میدانی افزود: در رفع ناکارآمدی‌ها با کسی تعارف نداریم، به مدیران اجازه داده شده بود تا امتحان خود را پس دهند و اکنون که زمان ارزیابی و نمره دادن فرا رسیده، بدیهی است مدیرانی که قادر به رفع نارسایی‌ها و ارائه خدمت مؤثر در حوزه فعالیت خود نباشند، کنار گذاشته شوند.


بیشتر بخوانید


در دومین روز از سفر وزیر بهداشت به چهارمحال و بختیاری، بازدید از بیمارستان ولیعصر (عج) بروجن همراه با عیادت از بیماران با اهدای گل، بررسی مطالبات و روند ارائه خدمات، تجهیزات و امکانات بیمارستان و خداقوت به کادر درمان انجام شد.

گفتنی است؛ طی یک سال اخیر یک دستگاه ام آر آی، یک دستگاه رادیولوژی پرتابل و یک دستگاه سونوگرافی به این بیمارستان اختصاص یافته است. بیمارستان ولیعصر بروجن با ۲۲۰ تخت فعال در بخش‌های جراحی عمومی – ICU - CCU و POST CCU – داخلی - اورژانس - روانپزشکی - نوزادان - NICU 
- زنان و زایمان - اطفال - دیالیز و تالاسمی-جنرال و همچنین بخش‌های پاراکلینیکی سونوگرافی - رادیولوژی- CT اسکن -MRI- تست ورزش و اکو کاردیوگرافی - الکتروکاردیوگرافی - آزمایشگاه - پاتولوژی - ماموگرافی در حال ارائه خدمات است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Germany
ناشناس
۰۷:۲۹ ۱۴ خرداد ۱۴۰۲
واقعا برا وزیر بهداشت متاسفم.
علت کم وکاستیها بایستی مشخص بشه ، نه با بوق وکرنا رئیس بیمارستان عوض بشه.
مگه ممکنه با عوض شدن ایشان کل مشکلات درمانی بروجن حل بشه.
کاش پروپاگاندا وفرافکنی رو کنار بزاریم،تا افرادی میخوان کار کنن امیدوار بشن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۲ ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
آفرین به وزیر بهداشت انقلابی