مراکز فرهنگی و هنری میزبان کودکان و نوجوانان در اوقات فراغت

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: ثبت نام در ۲۰۰ کارگاه فرهنگی و هنری پیش بینی شده است و ثبت نام از ۱۶ خرداد ماه آغاز می‌شود.

حمیدی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: مراکز ثابت کانون پرورشی وفکری کودکان ونوجوانان در شهرستان های، بیرجند، قاین، سرایان، فردوس، بشرویه، طبس، نهبندان، درمیان و سربیشه، کارگاه‌های هنری، فرهنگی و ادبی از جمله نقاشی مقدماتی و پیشرفته، کاغذ و تا، عروسک سازی و عروسک گردانی، قصه گویی، کاردستی، نوشتن خلاق، سفال، نقاشی، بازیگری، پویانمایی کاردستی، کلاژ، خوشنویسی، عکاسی، نمایشگاه خلاق را در دستور کار دارند.

او با اشاره به اینکه فرایند ثبت نام در ۲۰۰ کارگاه پیش بینی شده است افزود: ثبت نام از ۱۶ خرداد ماه آغاز می‌شود و از ابتدای تیر نیز مراکز فعالیت آموزشی خود را آغاز می‌کنند. 

حمیدی بیان کرد: این مراکز علاوه بر برگزاری کارگاه‌های اوقات فراغت تابستان در قالب فعالیت‌های کتاب محور و آموزش‌های غیر رسمی خود در خدمت کودکان و نوجوانان استان هستند. 

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی اظهار کرد: همچنین ۱۶ کتابخانه سیار کانون در برخی روستا‌ها حضور خواهند داشت و در کنار آن در قالب طرح امداد فرهنگی پیک امید کانون در مناطق کم برخوردار و مرزی استان اجرای برنامه دارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.