پیام استاندار گلستان به مناسبت سالروز رحلت حضرت امام(ره) و قیام ۱۵ خرداد

استاندار گلستان در پیامی سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و همچنین قیام تاریخی ۱۵ خرداد را به تمامی مردم ولایتمدار استان تسلیت گفت.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان متن کامل پیام دکتر علی محمد زنگانه به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی ایران به خود می‌بالد که با پیشوایی و زعامت مردی خدایی و انسانی پیامبرگونه به بار نشسته است.

بی تردید بر اساس فرمایش امام راحل انتظار فرج از نیمه خرداد محقق شد و با رهبری داهیانه و عالمانه امام امت و البته همراهی مردم شریف و ولایتمدار، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به پیروزی رسید.

به فرمایش مقام معظم رهبری بزرگترین معرف انقلاب اسلامی ایران در سراسر جهان نام حضرت امام خمینی (ره) است که در ۱۴ خرداد ۱۳۶۷ دعوت حضرت حق را لبیک گفت.

انتخاب امام خامنه‌ای مدظله العالی به عنوان رهبری انقلاب، نشان از اقدامی هوشمندانه و خردمندانه از سوی مجلس خبرگان رهبری داشت که سکان جمهوری اسلامی را به انسان شریفی سپرد که حافظ دین خداست، مخالف هوای نفس است و مطیع امر مولاست و باید خدا را برای وجود با برکت ایشان شاکر باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز واقعه خونین ۱۵ خرداد، ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی مردم شریف استان تسلیت عرض می‌نمایم و امیدوارم رهروان راستینی برای امام راحل و نایب بزرگوار ایشان امام خامنه‌ای مدظله العالی باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.