حدنگاری تمام زمین‌ها در حوزه منابع طبیعی و ملی کرمانشاه

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه تا اواخر خردادماه تمام زمین‌ها در حوزه منابع طبیعی و ملی استان حدنگاری خواهد شد، گفت : تا پایان سال ۱۴۰۱ حدنگاری ۹۶/۷ درصد اراضی ملی صورت گرفت.

پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت : در سه ماهه ابتدایی امسال مقرر شد تمام اراضی ملی و منابع طبیعی حد نگاری شود ضمن اینکه تمام اسناد به اداره ثبت اسناد و املاک استان صادر شده و در نشست امروز مصوب شد تا اواخر خرداد ماه سال جاری صدور سند صورت گیرد.

وی اظهار داشت: از دیگر دستور کار جلسه امروز تعیین تکلیف اراضی در حوزه مسکن و شهرسازی است که مصوب شد نشستی با حضور مدیران کل ادارات ثبت اسناد، راه و شهرسازی و منابع طبیعی تشکیل و تا روز سه‌شنبه تمام مصوبات و گزارش جلسه را به رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان ارسال کنند.

رئیس شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان کرمانشاه یادآور شد: از دیگر موضوعات مطرح شده میزان اراضی اوقافی بود که در این خصوص نیز تصمیمات مهمی اتخاذ شد.

توسلی زاده در خصوص رفع تداخلات تصریح کرد: از سال ۹۵ تا سال ۱۴۰۰تن‌ها پنج درصد رفع تداخلات در قرارگاه مربوطه صورت گرفت، اما از سال ۱۴۰۱ تاکنون بیش از ۷۰ درصد انجام شده است و استان کرمانشاه با اختلاف فاحش در کشور استان برتر است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار