حوادث رانندگی در خراسان رضوی ۲۷ مصدوم بر جای گذاشت

مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: پنج حادثه تصادف و واژگونی خودرو که به صورت جداگانه در خراسان رضوی رخ داد منجر به مصدومیت ۲۷ نفر شد.

محمد علیشاهی روز یکشنبه با بیان این که حادثه نخست واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در ساعت ۱۰ و چهار دقیقه صبح امروز در مشهد بین آزادی ۲۳ و ۲۵ رخ داد گفت: این حادثه چهار مصدوم داشت که با ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان های فارابی و ولایت مشهد منتقل شدند.

وی ادامه داد: حادثه دوم تصادف یک دستگاه خودرو پراید با خودرو خاور در جاده گلبهار به مشهد بود که این حادثه هم حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز رخ داد و پنج مصدوم داشت که با اورژانس به بیمارستان طالقانی مشهد منتقل شدند.

مسوول روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان این که حادثه سوم تصادف ۲ دستگاه خودرو ام.وی.ام و پژو ۴۰۵ در بزرگراه شهید سلیمانی مشهد بود که ۶ صبح امروز رخ داد و این حادثه هفت مصدوم داشت که یک مصدوم در محل درمان شد و ۶ مصدوم دیگر با سه دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.

علیشاهی افزود:حادثه چهارم واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در جاده مشهد به تربت حیدریه در ساعت هشت و ۵۰ دقیقه صبح امروز بود که این حادثه پنج مصدوم داشت که مصدومان حادثه با چهار دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.

وی اضافه کرد: حادثه آخر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در جاده مشهد به سمت بهشت رضا در ساعت ۹ صبح امروز بود که این حادثه ۶ مصدوم داشت و مصدومان به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد منتقل شدند.

مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۱۶۴ پایگاه عملیاتی شامل ۱۰۰ پایگاه شهری، ۶۲ پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، ۲ دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۱۰ دستگاه موتورلانس و مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات با تحت پوشش داشتن ۱۵ شهرستان در حوزه دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت شبانه روزی و رایگان در حال ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار