ارائه خدمات رایگان بسیج جامعه پزشکی فارس به خانواده زندانیان

جمعی از پزشکان بسیجی فارس بیش از ۲۰۰ خانواده زندانیان شیراز را تحت درمان قرار دادند.

جمعی از پزشکان متخصص عضو بسیج جامعه پزشکی فارس (گروه شهید شعبانی) بیش از ۲۰۰ خانواده زندانیان تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان شیراز را معاینه کرده و تحت درمان قرار دادند. 

مسئول گروه بسیج جامعه پزشکان شهید شعبانی گفت: این گروه با هدف ارائه خدمات به قشر محروم و نیازمند جامعه که خانواده‌های مددجویان نیز به واسطه نبود سرپرست از جمله این اقشار به شمار می‌آیند، در این برنامه خیریه حضور یافته اند و به معاینه خانواده‌های نیازمند پرداختند.

محسن شعبانی گفت: در این برنامه پزشکان متخصص زنان و زایمان، مشاوره روانشناسی، پزشک عمومی، پزشک کودکان، چشم پزشک و متخصص گوش حلق و بینی به بیش از ۲۰۰ خانواده افزون بر ۴۵۰ خدمت پزشکی ارائه کردند.

او با دعوت از پزشکان متخصص برای پیوستن به این گروه از استمرار این برنامه بصورت ماهیانه و حضور این گروه در زندان‌های شیراز و استان فارس برای ارائه خدمات به زندانیان و خانواده آنان خبر داد و افزود: در این برنامه مقادیری دارو نیز برای ارائه به بیماران تهیه و توزیع شد.

 مسئول گروه بسیج جامعه پزشکان شهید شعبانی گفت: خیران استان می‌توانند برای تامین داروی بیماران نیازمند، کمک‌ها و نذورات خود را به بسیج جامعه پزشکی استان و دیگر تیم‌های خیریه ارائه کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.