برگزاری مسابقه «وصیت نامه ماندگار» در همدان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری مسابقه «وصیت‌نامه ماندگار» با موضوع پای درس‌های مکتب امام روح الله در همدان خبر داد.

حجت الاسلام محمد هادی نظیری گفت: مهلت شرکت در این مسابقه برای علاقه‌مندان از ۱۲ خرداد تا یکم تیر ماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی است.

او تصریح کرد: یکی از مهمترین رویکرد‌ها در جهاد تبیین بازخوانی نظام فکری و اندیشه‌ای معمار کبیر انقلاب امام خمینی (رحمه الله) و تبیین مجدد اصول مکتبی است که ایشان پایه گذاری کرده‌اند که در این جهت ۲ برنامه با هماهنگی و همکاری مجموعه‌های دولتی و مردمی مختلف طراحی شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان افزود: با توجه به بازخوانی وصیت‌نامه امام خمینی (رحمه الله) به عنوان یک منشور در امتداد حرکت انقلاب اسلامی و توجه به رویکرد‌های مهم و الزام‌آور برای دولت و ملت در پیشبرد اهداف انقلاب، مسابقه وصیت ماندگار برگزار می‌شود.

حجت الاسلام نظیری گفت: در این مسابقه هدف این است که فرصتی فراهم شود تا مردم از اقشار مختلف، وصیت‌نامه حضرت امام خمینی (ره) را بازخوانی کنند و بهره بگیرند.

او افزود: سوالات هم به صورت متعارف مسابقات چهار گزینه‌ای طراحی نشده و در قالب یک برداشت آزاد از وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره) دارای پنج اصل محوری و نقطه راهبردی از این وصیت‌نامه است تا افراد برداشت خود را استخراج کنند و با حوادث امروز در سطح جهان اسلام و جامعه بین‌المللی و ایران اسلامی تطبیق دهند.

حجت الاسلام نظیری با اشاره به اینکه برنامه بعدی تبیین اصول هفت‌گانه حضرت امام خمینی (ره) است که در ۱۴و ۱۵ خرداد در یک هزار مسجد و حسینیه سراسر استان از سوی مبلغین بیان خواهد شد گفت: وصیت نامه و محور‌های هفت‌گانه به صورت اینفوگرافی و جزوه ۷۰ صفحه‌ای pdf در سایت و کانال اداره کل تبلیغات اسلامی به آدرس steh.ir و یا کانال ایتا @nehzat_eslami_ham مجزا بارگذاری شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.