طرح نوجوانه‌ها در ۲۰۵ پایگاه و مسجد سمنان اجرا می‌شود

فرمانده سپاه استان سمنان گفت: طرح «نوجوانه‌ها» با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان در تابستان سال جاری در استان سمنان اجرا می‌شود.

دامغانی، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان  در نخستین جلسه مجمع استادیاران شبکه تربیتی بسیج و قرارگاه تعلیم و تربیت سپاه استان سمنان، از اجرای طرح نوجوانه‌ها در تابستان امسال با محوریت غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان خبر داد.

وی اظهار کرد: طرح اوقات فراغت نوجوانه‌ها با اهداف تربیتی و بصیرتی و با رویکرد افزایش مهارت، آموزش، تربیتی، تفریحی و سرگرمی، تابستان امسال در استان سمنان برگزار می‌شود.

دامغانی افزود: تجربه موفق اجرای این طرح در سال‌های گذشته و همچنین استقبال گسترده اقشار مختلف مردم و خانواده‌ها از این طرح، بیانگر اهمیت و نقش مهم برنامه‌های فرهنگی و تربیتی در کیفی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در دستیابی به یک جامعه شاد، پویا و مطلوب خواهد بود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: طرح نوجوانه‌ها تابستان امسال با رویکرد اجرای طرح ملی غنی‌سازی اوقات فراغت و با هدف نشاط، مهارت‌افزایی و بصیرت‌آفرینی در ۲۰۵ پایگاه و مسجد سراسر استان سمنان اجرا می‌شود.

دامغانی افزود: بهره‌گیری از فرصت تابستان و برنامه‌های متمرکز شور، نشاط، ورزش، هیجان، معرفت‌افزایی و مهارت‌افزایی را از اهداف این طرح است تا خروجی این کار تابستان بانشاط، معنوی و با مهارت باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار