ترافیک نیمه‌سنگین بازگشت زائران مراسم بزرگداشت حضرت امام (ره) درخروجی‌های تهران

رئیس پلیس راه کشور از ترافیک نیمه سنگین در اکثر محور‌های خروجی تهران با توجه به پایان مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خبر داد.

سردار حسن مؤمنی رئیس پلیس راه راهور کشور در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی محور‌های مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به اتمام مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام با بار بازگشت زائران مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام به استان‌های مبدأ مواجه هستیم.

 رئیس پلیس راه کشور تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در اتوبان تهران_ قم نیمه سنگین گزارش شده است.

وی وضعیت ترافیکی در محور‌های خروجی تهران را با توجه به آغاز بار بازگشت زائران مراسم سالگرد به استان‌های مبدأ نیمه سنگین دانست و گفت: علاوه بر ترافیک نیمه سنگین که در اتوبان تهران_قم شاهد هستیم در محور‌های خروجی تهران به سمت استان‌های شمالی ترافیک پرحجم و در جاده چالوس ترافیک نیمه سنگین را شاهد هستیم.

 رئیس پلیس راه کشور در پاسخ به دیگر پرسش فارس درخصوص وقوع تصادف یا حادثه برای کاروان‌های زائران اعلام کرد: خوشبختانه با مدیریت پلیس راه و راهور و همکاری رانندگان و مسؤولان کاروان‌ها از دیروز که با ورود کاروان‌های زائران به سمت مرقد مطهر حضرت امام مواجه بودیم تا این لحظه؛ هیچ گونه حادثه و تصادفی رخ نداده است اگر چه باید گفت که گشتی‌های پلیس راهور از مبدأ استان‌ها تا مرقد امام، اتوبوس‌های کاروان‌ها را اسکورت کرده و در بازگشت نیز آن‌ها را همراهی می‌کنند.

 وی از استقرار و آمادگی کامل ماموران پلیس راه در راستای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد هموطنان خبر داد.

منبع: فارس

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار