جابجایی زائران حرم امام راحل با ۱۱۰۰ اتوبوس،۱۰۰ مینی‌بوس و ۲۵۰ ون

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: همکاران ما در شهرداری، امروز با تمام توان به زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) خدمات‌رسانی کردند و خوشبختانه مشکلی در روند خدمت‌رسانی به مردم وجود نداشت.

علیرضا جعفری با بیان اینکه خوشبختانه با هماهنگی‌های صورت گرفته بین معاونت‌ها، مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌ها و شرکت‌ها روند خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) مطلوب بود، اظهارکرد: از روز گذشته عوامل و نیرو‌های ما در سازمان‌ها و مناطق در آماده‌باش بودند و ساعت ۱۶ امروز خدمات‌رسانی با عملیات پاکسازی محوطه حرم به پایان رسید.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با تأکید بر اینکه مشکلی در روند خدمت‌رسانی به زائران وجود نداشت، یادآور شد: سازمان‌ها و مناطق ۲۲ گانه با تمام توان حضور داشتند تا خللی در خدمات‌رسانی ایجاد نشود.

وی با اشاره به جابجایی زائران با یک هزار و ۱۰۰ دستگاه اتوبوس، خاطرنشان کرد: از این میزان، تعدادی در روز گذشته در اختیار مناطق و مساجد قرار گرفت و تعدادی نیز از صبح امروز برای تردد شهروندان به سمت حرم به کار گرفته شد.

جعفری با بیان اینکه تمام خطوط مترو به ویژه خط یک نیز از ساعات اولیه صبح امروز آماده خدمات‌رسانی به شهروندان و زائران حرم مطهر بود، گفت: علاوه بر این ۲۵۰ دستگاه ون و ۱۰۰ دستگاه مینی‌بوس از صبح امروز جابجایی مسافران را بر عهده داشتند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.