شهر میامی مشکل آب شرب ندارد/ آبرسانی روستاها در دست اجرا

فرماندار میامی با بیان اینکه شهر میامی از معدود شهرهایی در استان سمنان است که در زمینه آب شرب مشکل خاصی ندارد، گفت: طرح‌های آبرسانی روستایی در دست اجرا است.

آشوری فرماندار میامی با بیان اینکه شهر میامی از معدود شهرهایی در استان سمنان است که در زمینه آب شرب مشکل خاصی ندارد، گفت: طرح‌های آبرسانی روستایی در دست اجرا است. ضمن بیان اینکه امید آفرینی به معنای پنهان کردن ضعف‌ها نیست، ابراز کرد: باید نکات مثبت را معرفی کرد که به خصوص در زمینه جوانی جمعیت، پله نخست رشد و توسعه در شهرستان میامی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه جلسات مختلفی با نسل جوان و بانوان و … برگزار شه است، افزود: این به‌کارگیری ظرفیت‌های مردمی در میامی سبب شده تا مردم و گروه‌های مردمی و سمن‌ها، به عنوان همراه، به ما در بسیاری امور کمک کنند.

فرماندار میامی با بیان اینکه یکی از اقدامات خوبی که در شهرستان صورت گرفته، افتتاح بیمارستان امام رضا (ع) بود که با حضور وزیر بهداشت صورت گرفت، گفت: هر بیمارستان در بدو امر شاید کمبودهایی داشته باشد اما با ورود نماینده، مسئولان، موثران و دانشگاه علوم پزشکی، کم کم این کمبودها کاهش پیدا کرده است.

آشوری با بیان اینکه کمترین مشکلات را امروز در بیمارستان میامی داریم، گفت: متخصصان زیادی امروز به بیمارستان امام رضا (ع) مراجعه کرده‌اند تا بتوانند به بیماران در شهرستان میامی خدمت رسانی کنند.

برچسب ها: اب شرب ، تامین اب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار