کاپیتان ۳۷ ساله سویا بهترین بازیکن فصل لیگ اروپا شد

خسوس ناواس، کاپیتان سویا، به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ اروپا انتخاب شد.

 خسوس ناواس، کاپیتان کهنه‌کار سویا، در هفته گذشته افتخارات زیادی به دست آورده است. او به همراه تیمش فاتح لیگ اروپا شد و این جام را برای چهارمین بار به عنوان کاپیتان سویا بالای سر برد.

در حالی که خسوس ناواس در خیابان‌های سویل مشغول جشن گرفتن قهرمانی اروپایی با هواداران بود خبر خوش دیگری دریافت کرد: دعوت شدن به تیم ملی اسپانیا. او حالا در ۳۷ سالگی بار دیگر به تیم ملی کشورش برگشته است. امروز هفته درخشان این بازیکن کهنه‌کار کامل شد و یوفا نام خسوس ناواس را به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ اروپا اعلام کرد.

یوفا در بیانیه‌ای انتخاب ناواس به عنوان بهترین بازیکن لیگ اروپا را به این شکل اعلام کرد: "هیئت بررسی تکنیکی یوفا بعد از بررسی‌های مفصل، خسوس ناواس را به عنوان بهترین بازیکن فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ اروپا انتخاب کرد. این بازیکن ۳۷ ساله در دوران فوتبالی طولانی و پرافتخارش همیشه فوتبالیستی در سطح بالا بوده و در این فصل با فتح لیگ اروپا برای چهارمین بار به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت معرفی می‌شود. "

در تیم منتخب لیگ اروپا که توسط اروپا معرفی شده ۴ بازیکن سویا حضور دارند. علاوه بر ناواس یاسین بونو، دروازه‌بان مراکشی و قهرمان سویا در ضربات پنالتی فینال، مارکوس آکونیا و ایوان راکیتیچ به تیم منتخب این تورنمنت راه یافته‌اند.

برچسب ها: لیگ اروپا ، سویا ، لالیگا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار